McLaren slaví, vyrobil již 1000 výkonných vozů MB SLR

Supersportovní model a jeden z nejrychlejších vozů na dnešním trhu, Mercedes-Benz SLR McLaren, slaví malé výročí. Dva roky od uvedení tohoto ultimativního vozu na trh dovršila výroba 1000 kusů. Na druhou stranu je to výrazně za původním plánem, který počítal s výrazně většími prodeji, což se také odrazilo na dřívějším ukončení vývoje menšího sourozence SLR. Ovšem jak Mercedes, tak společnost McLaren nedávno oznámili, že do roku 2008 přijde na trh malý sportovní model s nynějším označením P8 (celá zpráva). Mercedes-Benz SLR McLaren vás přijde na více než 430 000 eur, což je při tak velké sérii cena poměrně vysoká.

Tip: Přečtěte si náš článek o MB McLaren SLR.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků