Mazdě unikly první snímky faceliftované RX-8

Ačkoli se všechna důležitá automobilová média, včetně toho našeho, tento týden věnovala prvním spekulacím okolo budoucí Mazdy RX-9, japonská automobilka ještě nepřišla ani s faceliftovanem současné RX-8. Tu jsme mohli poprvé vidět na špionážních fotografiích před pár týdny a její příchod je ohlášen na blížící se detroitský autosalon. Velké překvapení to ale nebude, první fotografie už jsou na světle světa.

Je ale třeba říci, že by to velké překvapení nebylo ani tak, změny jsou skutečně jen kosmetické. Vyloženě faceliftová klasika - světla, nárazníky, kola a pár změn v interiéru (mj. se nabídka rozroste o nová sedadla Recaro). Technika zůstane beze změn.

Klepněte pro větší obrázek
Mazda RX-8 po faceliftu  Zdroj: Mazda Madness

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků