Mazdě unikly první snímky faceliftované RX-8

Ačkoli se všechna důležitá automobilová média, včetně toho našeho, tento týden věnovala prvním spekulacím okolo budoucí Mazdy RX-9, japonská automobilka ještě nepřišla ani s faceliftovanem současné RX-8. Tu jsme mohli poprvé vidět na špionážních fotografiích před pár týdny a její příchod je ohlášen na blížící se detroitský autosalon. Velké překvapení to ale nebude, první fotografie už jsou na světle světa.

Je ale třeba říci, že by to velké překvapení nebylo ani tak, změny jsou skutečně jen kosmetické. Vyloženě faceliftová klasika - světla, nárazníky, kola a pár změn v interiéru (mj. se nabídka rozroste o nová sedadla Recaro). Technika zůstane beze změn.

Klepněte pro větší obrázek
Mazda RX-8 po faceliftu  Zdroj: Mazda Madness

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků