Mazdě unikly první snímky faceliftované RX-8

Ačkoli se všechna důležitá automobilová média, včetně toho našeho, tento týden věnovala prvním spekulacím okolo budoucí Mazdy RX-9, japonská automobilka ještě nepřišla ani s faceliftovanem současné RX-8. Tu jsme mohli poprvé vidět na špionážních fotografiích před pár týdny a její příchod je ohlášen na blížící se detroitský autosalon. Velké překvapení to ale nebude, první fotografie už jsou na světle světa.

Je ale třeba říci, že by to velké překvapení nebylo ani tak, změny jsou skutečně jen kosmetické. Vyloženě faceliftová klasika - světla, nárazníky, kola a pár změn v interiéru (mj. se nabídka rozroste o nová sedadla Recaro). Technika zůstane beze změn.

Klepněte pro větší obrázek
Mazda RX-8 po faceliftu  Zdroj: Mazda Madness

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

19.  6.  2018 | Jan Mička | 68 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků