Mazda6 je hitem podzimu - další titul Auta roku na kontě

Po velkých úspěších na Novém Zélandě, o kterých jsme informovali o víkendu, byla Mazda6 vyhlášena novým „Autem roku“ i ve Skotsku. Ocenění převzal generální ředitel Mazda UK, pan James Muir od presidenta Asociace skotských motoristických novinářů, pana Graema Gilese u příležitosti gala večeře, která se uskutečnila v St. Andrews 25. října. 

Pan Graeme Giles uvedl, že na skotské odborníky učinil velký dojem nejenom ukazatel "value for money", ale též sportovní řízení a jedinečná řidičská zkušenost s novým vozem, která je odrazem úspěšného dvousedadlového roadsteru Mazda MX-5.

To, že ocenění bylo předáno ještě dříve, než měla komise možnost otestovat nejsilnější sportovní verze vozu, jen dokazuje, že "šestka" má sportovní nádech i v základních verzích. Mazda6 zvítězila ve své kategorii také v anketě o nejpopulárnější vůz roku ve Skotsku.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
"Šestka" je nabízena ve třech verzích: sportovní liftback, konzervativní sedan
a praktické kombi.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 41 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 66 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků