Mazda6 je hitem podzimu - další titul Auta roku na kontě

Po velkých úspěších na Novém Zélandě, o kterých jsme informovali o víkendu, byla Mazda6 vyhlášena novým „Autem roku“ i ve Skotsku. Ocenění převzal generální ředitel Mazda UK, pan James Muir od presidenta Asociace skotských motoristických novinářů, pana Graema Gilese u příležitosti gala večeře, která se uskutečnila v St. Andrews 25. října. 

Pan Graeme Giles uvedl, že na skotské odborníky učinil velký dojem nejenom ukazatel "value for money", ale též sportovní řízení a jedinečná řidičská zkušenost s novým vozem, která je odrazem úspěšného dvousedadlového roadsteru Mazda MX-5.

To, že ocenění bylo předáno ještě dříve, než měla komise možnost otestovat nejsilnější sportovní verze vozu, jen dokazuje, že "šestka" má sportovní nádech i v základních verzích. Mazda6 zvítězila ve své kategorii také v anketě o nejpopulárnější vůz roku ve Skotsku.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
"Šestka" je nabízena ve třech verzích: sportovní liftback, konzervativní sedan
a praktické kombi.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků