Mazda pro mladé závodníky

Mazda představila prototyp nového otevřeného roadsteru „NR-A“, který je vytvořen pro začínající závodníky. Vůz by měl být uveden do prodeje koncem letošního roku.
Mazda pro mladé závodníky
Roadster bude vybaven motorem 1600 DOHC, vylepšenými brzdami a závěsy kol, větším chladičem. Tento nový model je zkonstruován tak, aby mohl být zaregistrován s tím, že s ním jeho majitelé budou nejenom o víkendech závodit, ale přes týden ho i běžně používat. „NR-A“ je postaven na bázi závodního vozu, zkonstruovaném pro začátečníky. Předpokládaná maloobchodní cena by se měla pohybovat kolem 2.000.000 jenů, včetně doplňků.

Mazda vyvinula tento vůz v souladu s konceptem „jedinečný pocit sounáležitosti mezi řidičem a vozem“. Díky svému skvělému ovládání a celkovému stylu patří roadster mezi nejoblíbenější otevřené vozy po celém světě.

Se svou celkovou produkcí více než 600.000 vozů za 12 let je Mazda roadster zapsána do Guinessovy knihy světových rekordů jako nejprodávanější lehký dvousedadlový sportovní vůz.

Zahájením závodů Mazda nabídne nový životní styl rodinám a přátelům, kteří si budou moci společně užívat při víkendových závodech.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

včera | Radek Pecák | 8 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků