Mazda představí koncept modelu 6 MPS

Ačkoliv se poslední dobu šířily různé spekulace o tom, že ostrá Mazda 6 MPS se už svého nástupce nedočká, tomu zřejmě tak nebude. Japonská automobilka totiž hodlá na příštím autosalonu v Tokiu představit koncept sportovního sedanu vycházejícího z nejnovější generace „šestky“.

K dispozici nejsou žádné bližší informace a my tak opět můžeme vycházet jen z různých spekulací. Samozřejmostí ale je, že od normální verze se bude lišit sportovními nárazníky, sníženým těžištěm a v neposlední řadě i vyšším výkonem. Koncept zkrášlují 18tipalcová litá kola, co se však ukrývá pod kapotou, se dozvíme zřejmě až při oficiálním představení.

Na druhé straně, je zde i další možnost a to ta, že skutečně zůstane jen u konceptu a tento ostrý sedan do výroby nepůjde.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mazda 6 MPS Concept

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků