Mazda MX-5 Niseko: speciální edice pro Brity

Motoristé v Británii se můžou těšit. Mazda pro ně připravila speciální edici modelu MX-5, zvanou Niseko. Tohle jméno dostala po oblíbeném lyžařském středisku na ostrově Hokkaido. Edice bude zahrnovat 240 vozů v provedení soft top a 560 vozů s pevnou skládací střechou - roadster coupé.

Výhodou limitované edice bude extra výbava za minimální příplatky, vozy se totiž mohou pyšnit například dvěma speciálními metalickými laky, 17-palcovými koly z lehkých slitin, chromovými doplňky, přešíváním modrou nití v interiéru a samozřejmě logy Niseko.

Prodeje tohoto modelu budou zahájeny prvního ledna, MX-5 s motorem 1,8i bude začínat na částce 18 tisíc liber, silnější dvoulitr se šestistupňovým manuálem bude ještě o 2 tisíc liber dražší.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mazda MX-5 Niseko Edition

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků