Mazda Motor Europe představuje nové zákaznické webové stránky

Mazda Motor Europe po více než roce testování a vývoje uvedla do provozu zcela nové zákaznické webové stránky. Nejprve byly koncem roku 2005 stránky zprovozněny ve Velké Británii a nejnověji v Německu, Nové stránky vyvinula Mazda Motor Europe ve spolupráci s anglickou interaktivní agenturou Syzygy. Stránky byly upraveny po důsledném rozboru a analýzách webových stránek konkurence a jejich následném intenzivním testování.

Nové webové stránky jsou vstřícné vůči uživateli, jsou jednodušší, přehlednější a snadnější na použití než ty předchozí. To uživateli webu umožňuje komunikovat s Mazdou způsobem, který je z hlediska výstavby stránek intuitivní, který usnadňuje rychlý přístup k informacím o Mazdě a je snadno modulovatelný podle potřeb jednotlivých trhů. Nové stránky přinášejí zábavu a radost.

Nejedná se jen o funkčnost a snadnou navigaci, ale také o mnohem dynamičtější on-line přístup Zoom-Zoom.

Nový je také systém manažerského zázemí, který je extrémně flexibilní a dovoluje každé národní prodejní společnosti aktualizovat lokální informace podle jejich potřeby. Zákazníci na lokálních trzích tak budou informováni mnohem rychleji než kdy předtím.

„Mazda věnuje značné zdroje na optimalizaci marketingových aktivit prostřednictvím multimediálních kanálů, včetně online,“ řekl Pieter Dorenbosch, manažer pro webovou komunikaci a interaktivitu se zákazníky v rámci Mazda Motor Europe. „Naše nové zákaznické webové stránky jsou mnohem více Zoom-Zoom než kdy předtím a usnadňují zákazníkům komunikaci s Mazdou způsobem, který zvýší hodnotu znalosti značky v Evropě ve všech aspektech.“

Nové webové stránky budou během několika týdnů uvedeny do provozu také ve Španělsku a Švýcarsku. Poté bude během několika budoucích měsíců následovat dalších osm evropských trhů – Itálie, Švédsko, Dánsko, Norsko, Rakousko, Portugalsko a Francie.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků