Mazda Motor Europe představuje nové zákaznické webové stránky

Mazda Motor Europe po více než roce testování a vývoje uvedla do provozu zcela nové zákaznické webové stránky. Nejprve byly koncem roku 2005 stránky zprovozněny ve Velké Británii a nejnověji v Německu, Nové stránky vyvinula Mazda Motor Europe ve spolupráci s anglickou interaktivní agenturou Syzygy. Stránky byly upraveny po důsledném rozboru a analýzách webových stránek konkurence a jejich následném intenzivním testování.

Nové webové stránky jsou vstřícné vůči uživateli, jsou jednodušší, přehlednější a snadnější na použití než ty předchozí. To uživateli webu umožňuje komunikovat s Mazdou způsobem, který je z hlediska výstavby stránek intuitivní, který usnadňuje rychlý přístup k informacím o Mazdě a je snadno modulovatelný podle potřeb jednotlivých trhů. Nové stránky přinášejí zábavu a radost.

Nejedná se jen o funkčnost a snadnou navigaci, ale také o mnohem dynamičtější on-line přístup Zoom-Zoom.

Nový je také systém manažerského zázemí, který je extrémně flexibilní a dovoluje každé národní prodejní společnosti aktualizovat lokální informace podle jejich potřeby. Zákazníci na lokálních trzích tak budou informováni mnohem rychleji než kdy předtím.

„Mazda věnuje značné zdroje na optimalizaci marketingových aktivit prostřednictvím multimediálních kanálů, včetně online,“ řekl Pieter Dorenbosch, manažer pro webovou komunikaci a interaktivitu se zákazníky v rámci Mazda Motor Europe. „Naše nové zákaznické webové stránky jsou mnohem více Zoom-Zoom než kdy předtím a usnadňují zákazníkům komunikaci s Mazdou způsobem, který zvýší hodnotu znalosti značky v Evropě ve všech aspektech.“

Nové webové stránky budou během několika týdnů uvedeny do provozu také ve Španělsku a Švýcarsku. Poté bude během několika budoucích měsíců následovat dalších osm evropských trhů – Itálie, Švédsko, Dánsko, Norsko, Rakousko, Portugalsko a Francie.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků