Mazda Motor Europe představuje nové zákaznické webové stránky

Mazda Motor Europe po více než roce testování a vývoje uvedla do provozu zcela nové zákaznické webové stránky. Nejprve byly koncem roku 2005 stránky zprovozněny ve Velké Británii a nejnověji v Německu, Nové stránky vyvinula Mazda Motor Europe ve spolupráci s anglickou interaktivní agenturou Syzygy. Stránky byly upraveny po důsledném rozboru a analýzách webových stránek konkurence a jejich následném intenzivním testování.

Nové webové stránky jsou vstřícné vůči uživateli, jsou jednodušší, přehlednější a snadnější na použití než ty předchozí. To uživateli webu umožňuje komunikovat s Mazdou způsobem, který je z hlediska výstavby stránek intuitivní, který usnadňuje rychlý přístup k informacím o Mazdě a je snadno modulovatelný podle potřeb jednotlivých trhů. Nové stránky přinášejí zábavu a radost.

Nejedná se jen o funkčnost a snadnou navigaci, ale také o mnohem dynamičtější on-line přístup Zoom-Zoom.

Nový je také systém manažerského zázemí, který je extrémně flexibilní a dovoluje každé národní prodejní společnosti aktualizovat lokální informace podle jejich potřeby. Zákazníci na lokálních trzích tak budou informováni mnohem rychleji než kdy předtím.

„Mazda věnuje značné zdroje na optimalizaci marketingových aktivit prostřednictvím multimediálních kanálů, včetně online,“ řekl Pieter Dorenbosch, manažer pro webovou komunikaci a interaktivitu se zákazníky v rámci Mazda Motor Europe. „Naše nové zákaznické webové stránky jsou mnohem více Zoom-Zoom než kdy předtím a usnadňují zákazníkům komunikaci s Mazdou způsobem, který zvýší hodnotu znalosti značky v Evropě ve všech aspektech.“

Nové webové stránky budou během několika týdnů uvedeny do provozu také ve Španělsku a Švýcarsku. Poté bude během několika budoucích měsíců následovat dalších osm evropských trhů – Itálie, Švédsko, Dánsko, Norsko, Rakousko, Portugalsko a Francie.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků