Mazda Axela: evropská „trojka“ pro rok 2009

Ať vás tohle jméno nemate. Mazda používá na japonském trhu pro u nás známou „trojku“ jméno Axela a nyní představila její verzi pro modelový rok 2009, která se dočkala menšího omlazení. Hned na první pohled je patrný jinak tvarovaný přední nárazník. Z viditelných změn lze z fotografií rozpoznat ještě chromované kliky dveří a novým designem se mohou pyšnit kola z lehkých slitin.

V interiéru je změn více. Ten dostal kvalitnější materiály, více chromovaných prvků a podle dostupných informací se zapracovalo také na celkovém odhlučnění kabiny. V některých výbavách budou dostupné sportovní nebo luxusní prvky jako například hliníkové pedály, zadní střešní spoiler, audiosystém Bose nebo sedadla v kombinaci kůže a alcantary. Na více podrobností si budeme muset počkat až do představení evropské verze.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mazda Axela pro modelvý rok 2009

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 26 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky