Mazda 6 MPS, nová generace ve stylu GT-M

Automobilka Mazda před pár dny představila sportovní paket pro novou generaci modelu 6. Paket s označením GT-M se stal jakousi předzvěstí toho, jakým směrem se bude ubírat nová Mazda 6 MPS, tedy ostré provedení tohoto modelu. Jak bude nová 6 MPS vypadat tedy zatím jen tušíme, o její technice ale máme jasno.

Pod kapotou MPS bude opět přeplňovaný čtyřválec DISI, ovšem nyní o objemu 2,5 litru, místo dosavadního objemu 2,3 l. Výkon by měl dosahovat hodnoty 280 koní (nyní 260) a k dispozici bude opět náhon na všechna čtyři kola.

Pokud Mazda udrží cenu na úrovni současné MPS, tedy okolo 1,1 mil. Kč, lze očekávat opravdu dobré prodeje. Přeci jenom, který vůz střední třídy nabídne za tuto cenu 280 koní a trvalý náhon na všechna kola..

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Mazda 6 s paketem GT-M

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků