Mazda 6 Aktive, skvělá cena za bohatou výbavu

Automobilka Mazda připravila akční nabídku na svůj model Mazda 6. Vůz, který se i po čtyřech letech drží v prodejích poměrně vysoko, bude nyní nabízen s bohatou výbavou a cenovým zvýhodněním.

Akční model Aktive je dostupný pro všechny motory mimo 2,3 a 2,3 DISI. Ve výbavě Mazdy 6 Aktive mj. naleznete: automatickou klimatizaci, stabilizační systém DSC, přední mlhovky, xenonové světlomety, audi systém Bose, vyhřívaná přední sedadla a mnoho dalšího.

Tato výbava je pak nabízena s cenovým zvýhodněním, které pro model s benzínovým motorem 2,0 činí 40 800 Kč. Současně s tímto zvýhodněním lze uplatnit i další akční slevu a to ve výši 100 000 Kč.

Takto vybavený sedan s tímto motorem vás pak bude stát solidních 579 900 Kč, což představuje cenové zvýhodnění 140 800 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mazda 6
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků