Maybach zřejmě představí luxusní kabrio

Dle dobře informovaných zdrojů má německý výrobce luxusních limuzín, automobilka Maybach, představit na autosalonu v Dubai, který proběhne příští měsíc, zcela nový model.

Ten bude postaven na základu velkého modelu Maybach 62 a jak jsme již napověděli, bude mu chybět pevná střecha. Mělo by tak jí o velký, čtyřmístný a čtyřdveřový kabriolet. Maybach měl při vývoji čerpat u Mercedesu, který před nedávnem představil velké čtyřdveřové kabrio Ocean Drive.

Maybach kabrio by měl vzniknout jen ve dvaceti kusové limitované sérii a cena by měla dosáhnout minimálně milionu eur. A protože při takové ceně nelze očekávat mnoho nabídek, míří představení do Arabských Emirátů, kde si movití zákazníci rádi připlatí za něco exkluzivního.

Maybach si navíc od tohoto kroku slibuje, že mu přinese větší respekt a renomé, které mu v současnosti ve světe drahých limuzín chybí. Zda bude kabrio stačí k tomu, aby se automobilka vzchopila, nelze prozatím předvídat.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků