Maybach zřejmě představí luxusní kabrio

Dle dobře informovaných zdrojů má německý výrobce luxusních limuzín, automobilka Maybach, představit na autosalonu v Dubai, který proběhne příští měsíc, zcela nový model.

Ten bude postaven na základu velkého modelu Maybach 62 a jak jsme již napověděli, bude mu chybět pevná střecha. Mělo by tak jí o velký, čtyřmístný a čtyřdveřový kabriolet. Maybach měl při vývoji čerpat u Mercedesu, který před nedávnem představil velké čtyřdveřové kabrio Ocean Drive.

Maybach kabrio by měl vzniknout jen ve dvaceti kusové limitované sérii a cena by měla dosáhnout minimálně milionu eur. A protože při takové ceně nelze očekávat mnoho nabídek, míří představení do Arabských Emirátů, kde si movití zákazníci rádi připlatí za něco exkluzivního.

Maybach si navíc od tohoto kroku slibuje, že mu přinese větší respekt a renomé, které mu v současnosti ve světe drahých limuzín chybí. Zda bude kabrio stačí k tomu, aby se automobilka vzchopila, nelze prozatím předvídat.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků