Maybach je v krizi, ale zdražuje své modely

Pro těžko pochopitelný krok se rozhodla automobilka Maybach. Přestože své vozy téměř neprodává a částečně se stahuje z vybraných trhů, své modely v příštím roce zdraží. Tím se sice cenově ještě více přiblíží automobilce Rolls-Royce, ale těžko si lze představit, že zákazníci najednou procitnou a díky vyšší ceně budou mít za to, že je tento vůz konečně správně luxusní.

Zdražení je s ohledem na cenu a ceny příplatků jen kosmetické a to ve výši 3 500 dolarů pro oba modely, tedy jak pro model 57, tak pro model 62. Menší z nich bude nově stát 341 750 dolarů a větší 432 250 dolarů.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků