Maybach 53: luxusní bejby (spy photos)

Současná rodinka maybachů čítá jen dva členy; v podstatě jde o tentýž model, mezi kterými je rozdíl pouze v délce vozu a tedy i vnitřní prostornosti. Maybach 62 má délku cca 6,2 metru, Maybach 57 pak 5,7 m. Automobilka plánuje doplnit do rodinky třetího brášku, Maybach 53. Pro svou „malou“ délku jej některá média nazývají „baby Maybach“. Cena modelů 57 a 62 není nijak zanedbatelná, levnější model stojí přes devět milionů, dražší téměř jedenáct.

Maybach 53 je postaven na platformě příští generace Mercedes-Benzu třídy S, vzhled a interiér se však budou lišit, stejně jako cena a výbava. Pokud se zdá, že je Esko málo luxusní, Maybach 53 vaše choutky zcela jistě uspokojí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Pod maskováním toho moc vidět není, patrné jsou ale proporce, které jsou takřka shodné s novou třídou S

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Možná podoba nového maybachu

Zdroj: Autobild, Automedia

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků