Max Biaggi se brzy vrátí na scénu MotoGP se strojem Ilmor V4

Italský závodník královské kubatury MotoGP, Max Biaggi, pro letošní rok nenašel angažmá u žádné profesionální stáje. A když se nedomluvil ani s jedním týmem ve světovém šampionátu superbiku, vypadalo to s horkokrevným sympaťákem bledě.

Světlo na konci tunelu přišlo již během jara a na světě byla smlouva s firmou Suter Racing Technology AG. Švýcarská společnost vedená Erikem Suterem a firma Ilmor Engineering připravuje pro šampionát MotoGP v roce 2007 nový motocykl s motorem Ilmor V4 o objemu 800 ccm a Max by měl tento závodní bike testovat a následně s ním i bojovat o mistrovské body.

Švýcaři nejsou žádní zelenáči, v minulosti v královské kubatuře již vystupovala s motocyklem MuZ, v jehož sedle zaznamenal úspěch Holanďan van der Goorberth nebo Ital Luca Cadalora. Navíc, společnost Suter Racing Technology AG je výrobcem podvozku Kawasaki ZX-RR, takže se máme na co těšit. A když prý testy vyjdou na výbornou, není vyloučeno, že Max Biaggi dostane možnost startovat v druhé polovině letošního mistrovství na divokou kartu.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků