Mattig připravil decentní styling pro nové BMW řady 3

Středobod příjmů bavorské automobilky, BMW řady 3, patří mezi nejočekávanější novinky na trhu letošního jara. Tunerská firma Mattig nezahálela a pro zákazníky připravila první decentní „tuning“ balíček.

Přednímu nárazníku přibyl zespodu malý spojler za cenu 299 eur. Mračítka, neboli překrývací lišty pro přední světlomety, si pořídíte za 40 eur a nové boční prahy vás přijdou na 229 eur. Mohutnější oplechování zádě vaši peněženku ochudí o 299 eur a decentní lišta v podobě malého přítlačného křídla nad zadním sklem stojí 85 eur. Poslední položku v chystaném paketu tvoří úprava zadních světel, za kterou si Mattig účtuje 90 eur.

Čekali jste více? Popravdě řečeno, já také, ale nevěšte hlavu, Mattig bude mít do jara hotové úpravy některých motorů, z regálů vám nabídne velká kola se zajímavým designem a pár dalších tuningových legrácek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tip: Mattig nabízí tuning paket i např. pro Volkswagen Golf.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 50 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků