Mattig připravil decentní styling pro nové BMW řady 3

Středobod příjmů bavorské automobilky, BMW řady 3, patří mezi nejočekávanější novinky na trhu letošního jara. Tunerská firma Mattig nezahálela a pro zákazníky připravila první decentní „tuning“ balíček.

Přednímu nárazníku přibyl zespodu malý spojler za cenu 299 eur. Mračítka, neboli překrývací lišty pro přední světlomety, si pořídíte za 40 eur a nové boční prahy vás přijdou na 229 eur. Mohutnější oplechování zádě vaši peněženku ochudí o 299 eur a decentní lišta v podobě malého přítlačného křídla nad zadním sklem stojí 85 eur. Poslední položku v chystaném paketu tvoří úprava zadních světel, za kterou si Mattig účtuje 90 eur.

Čekali jste více? Popravdě řečeno, já také, ale nevěšte hlavu, Mattig bude mít do jara hotové úpravy některých motorů, z regálů vám nabídne velká kola se zajímavým designem a pár dalších tuningových legrácek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tip: Mattig nabízí tuning paket i např. pro Volkswagen Golf.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků