Mattig připravil decentní styling pro nové BMW řady 3

Středobod příjmů bavorské automobilky, BMW řady 3, patří mezi nejočekávanější novinky na trhu letošního jara. Tunerská firma Mattig nezahálela a pro zákazníky připravila první decentní „tuning“ balíček.

Přednímu nárazníku přibyl zespodu malý spojler za cenu 299 eur. Mračítka, neboli překrývací lišty pro přední světlomety, si pořídíte za 40 eur a nové boční prahy vás přijdou na 229 eur. Mohutnější oplechování zádě vaši peněženku ochudí o 299 eur a decentní lišta v podobě malého přítlačného křídla nad zadním sklem stojí 85 eur. Poslední položku v chystaném paketu tvoří úprava zadních světel, za kterou si Mattig účtuje 90 eur.

Čekali jste více? Popravdě řečeno, já také, ale nevěšte hlavu, Mattig bude mít do jara hotové úpravy některých motorů, z regálů vám nabídne velká kola se zajímavým designem a pár dalších tuningových legrácek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tip: Mattig nabízí tuning paket i např. pro Volkswagen Golf.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 2 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků