Mattig Honda Civic: optický paket na rozloučenou

Nová Honda Civic se již nezadržitělně řítí k dealerům značky, ale tuner Mattig připravil na rozloučenou optický paket ještě pro stávající model Civicu: za cenu 299 eur si můžete pořídit novou přední masku a volit můžete hned ze tří variant. K tomu jsou k dispozici hned dva designy bočních prahů (279 eur). Oplechování zádě spolu s difuzorem stojí dalších 269 eur a od 299 eur si můžete vybrat z celé palety zadních přítlačných křídel. Dále jsou v nabídce větší kola z lehkých slitin, výfukové potrubí s chromovanými koncovkami nebo upravená optika zadních světlometů.


Mattig Honda Civic
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků