Mattig Honda Civic: optický paket na rozloučenou

Nová Honda Civic se již nezadržitělně řítí k dealerům značky, ale tuner Mattig připravil na rozloučenou optický paket ještě pro stávající model Civicu: za cenu 299 eur si můžete pořídit novou přední masku a volit můžete hned ze tří variant. K tomu jsou k dispozici hned dva designy bočních prahů (279 eur). Oplechování zádě spolu s difuzorem stojí dalších 269 eur a od 299 eur si můžete vybrat z celé palety zadních přítlačných křídel. Dále jsou v nabídce větší kola z lehkých slitin, výfukové potrubí s chromovanými koncovkami nebo upravená optika zadních světlometů.


Mattig Honda Civic
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 27 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků