Máte rádi burn-outy? Kumho pro vás má lahůdkové pneu

O tom, že každý správný tuner musí umět svá kola roztočit tak, aby se guma krásně pálila a auto se zahalilo do bílého mraku, není třeba psát. Ovšem v dnešní době, kdy to zvládá kdejaké auto, již takový kousek postrádá originalitu. V tom vám může pomoci pneu Ecsta MX-C od tradičního výrobce pneumatik, firmy Kumho. Z přiloženého obrázku je vidět, co daná pneu dokáže, a tak je jen otázkou času, než naše křižovatky zahali růžovoučky mrak spálených gum. Pokud chcete být průkopníky, neměli byste váhat a pneu si objednat dříve, než se stanou samozřejmostí a odkráčí do zapomnění...

Klepněte pro větší obrázek
Růžovoučký burn-out zajisté zapůsobí na slečny v okolí..

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 6 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků