Máte rádi burn-outy? Kumho pro vás má lahůdkové pneu

O tom, že každý správný tuner musí umět svá kola roztočit tak, aby se guma krásně pálila a auto se zahalilo do bílého mraku, není třeba psát. Ovšem v dnešní době, kdy to zvládá kdejaké auto, již takový kousek postrádá originalitu. V tom vám může pomoci pneu Ecsta MX-C od tradičního výrobce pneumatik, firmy Kumho. Z přiloženého obrázku je vidět, co daná pneu dokáže, a tak je jen otázkou času, než naše křižovatky zahali růžovoučky mrak spálených gum. Pokud chcete být průkopníky, neměli byste váhat a pneu si objednat dříve, než se stanou samozřejmostí a odkráčí do zapomnění...

Klepněte pro větší obrázek
Růžovoučký burn-out zajisté zapůsobí na slečny v okolí..

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků