Máte rádi burn-outy? Kumho pro vás má lahůdkové pneu

O tom, že každý správný tuner musí umět svá kola roztočit tak, aby se guma krásně pálila a auto se zahalilo do bílého mraku, není třeba psát. Ovšem v dnešní době, kdy to zvládá kdejaké auto, již takový kousek postrádá originalitu. V tom vám může pomoci pneu Ecsta MX-C od tradičního výrobce pneumatik, firmy Kumho. Z přiloženého obrázku je vidět, co daná pneu dokáže, a tak je jen otázkou času, než naše křižovatky zahali růžovoučky mrak spálených gum. Pokud chcete být průkopníky, neměli byste váhat a pneu si objednat dříve, než se stanou samozřejmostí a odkráčí do zapomnění...

Klepněte pro větší obrázek
Růžovoučký burn-out zajisté zapůsobí na slečny v okolí..

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků