Máte obavy z pořízení ojetého vozu? U LeasePlanu ho můžete do 14 dní vrátit

Když si koupíte ojetý vůz po operativním leasingu od společnosti LeasePlan, nově máte možnost vrátit jej do čtrnácti dní bez udání důvodů s garancí navrácení peněz. Je to jeden z dalších argumentů, proč se vypravit do Vestce u Prahy, kde má LeasePlan své prodejní místo. Jmenuje se CarNext a každý den si v něm můžete prohlédnout kolem stovky vozidel různých značek.
Máte obavy z pořízení ojetého vozu? U LeasePlanu ho můžete do 14 dní vrátit

Koupě od leasingové společnosti je všeobecně považována za nejbezpečnější způsob, jak si pořídit ojetý vůz. Při nákupu v bazaru si nikdy nemůžete být jisti původem automobilu ani tím, jestli nemá stočený tachometr. Podobná rizika skýtá i koupě napřímo od fyzické osoby.  Obvykle například nevíte nic o tom, jak původní majitel šetřil na údržbě. Dealeři automobilů zase nabízejí jen zánovní vozidla.

U leasingové společnosti všechny tyto problémy odpadají. Vůbec největší výhodou CarNextu je transparentní historie všech aut ‒ jsou tady k mání jenom vozy, které provozoval LeasePlan.

„Ke všem vozidlům máme kompletní dokumentaci včetně faktur za případné opravy. Kupující tak ví, že o vozy bylo po celou dobu provozu řádně pečováno, protože součástí operativního leasingu je pravidelný servis i údržba. Zároveň můžeme doložit, že případné opravy proběhly v našich smluvních servisech. Zákazník tak získá všechny informace o servisní historii i eventuálním škodním průběhu,“ říká vedoucí prodeje ojetých vozů LeasePlanu Petr Bína.

CarNext ale nabízí i další výhody:

  • fixní cenu za vozidlo neboli žádné skryté poplatky
  • 12měsíční záruku na všechna auta
  • garanci kilometrů ‒ počet najetých kilometrů na tachometru vždy odpovídá skutečnosti
  • předprodejní prohlídku ‒ všechna vozidla procházejí důkladnou přípravou a kontrolou všech komponentů
  • k automobilu je obvykle k dispozici kompletní počet klíčů, servisní kniha i druhá sada pneumatik
  • profesionální personál, který ke každému zájemci přistupuje individuálně
  • možnost zkušební jízdy
  • nadstandardní doplňkové služby ‒ přeregistrování, výhodné financování, rozšířenou asistenci, komplexní pojištění včetně pojištění závad a poruch až na 36 měsíců od koupě vozidla...

Podrobnosti o možnosti vrátit vůz bez udání důvodu do 14 dní vám sdělí personál prodejního místa přímo ve Vestci u Prahy. Více informací o prodeji ojetých vozů LeasePlanu včetně vždy aktuální nabídky vozidel naleznete na: carnext.com

TEST Lexus ES 300h Luxury: Jiný pohled na svět. Změní ten váš?

Lexus ES 300h

Přicházím k pětimetrové japonské limuzíně za necelé dva miliony korun. V nabídce má pouze jeden motor a jednu převodovku. Má Lexus ES 300h ve své třídě co nabídnout?

včera | Vladimír Kadera | 57 příspěvků
Minitest VW Amarok 3.0 TDI V6 4Motion Aventura: Všech pick-upů král

VW Amarok 3.0 TDI/190 kW 4M (minitest)

Volkswagen, nikoli bez souvislosti s novým emisním měřícím cyklem WLPT, pozměnil motorovou nabídku svého již deset let sloužícího pick-upu Amarok, který nyní nabízí v podstatě jediný motor. Nebojte se, jsou to dobré zprávy.

21.  3.  2019 | Petr Schnagl | 47 příspěvků
Minitest Renault Kadjar 1.3 TCe: Malé srdce, velké odhodlání

Renault Kadjar 1.3 TCe (minitest)

Kadjar se v přívalu nových crossoverů možná poněkud ztrácí. O to více ale zaujme, když začnete zkoumat, co je za tou nenápadnou fasádu. A to i malé třináctistovce navzdory, protože funguje pozoruhodně dobře.

19.  3.  2019 | Miro Mihálik | 13 příspěvků