Máte obavy z pořízení ojetého vozu? U LeasePlanu ho můžete do 14 dní vrátit

Když si koupíte ojetý vůz po operativním leasingu od společnosti LeasePlan, nově máte možnost vrátit jej do čtrnácti dní bez udání důvodů s garancí navrácení peněz. Je to jeden z dalších argumentů, proč se vypravit do Vestce u Prahy, kde má LeasePlan své prodejní místo. Jmenuje se CarNext a každý den si v něm můžete prohlédnout kolem stovky vozidel různých značek.
Máte obavy z pořízení ojetého vozu? U LeasePlanu ho můžete do 14 dní vrátit

Koupě od leasingové společnosti je všeobecně považována za nejbezpečnější způsob, jak si pořídit ojetý vůz. Při nákupu v bazaru si nikdy nemůžete být jisti původem automobilu ani tím, jestli nemá stočený tachometr. Podobná rizika skýtá i koupě napřímo od fyzické osoby.  Obvykle například nevíte nic o tom, jak původní majitel šetřil na údržbě. Dealeři automobilů zase nabízejí jen zánovní vozidla.

U leasingové společnosti všechny tyto problémy odpadají. Vůbec největší výhodou CarNextu je transparentní historie všech aut ‒ jsou tady k mání jenom vozy, které provozoval LeasePlan.

„Ke všem vozidlům máme kompletní dokumentaci včetně faktur za případné opravy. Kupující tak ví, že o vozy bylo po celou dobu provozu řádně pečováno, protože součástí operativního leasingu je pravidelný servis i údržba. Zároveň můžeme doložit, že případné opravy proběhly v našich smluvních servisech. Zákazník tak získá všechny informace o servisní historii i eventuálním škodním průběhu,“ říká vedoucí prodeje ojetých vozů LeasePlanu Petr Bína.

CarNext ale nabízí i další výhody:

  • fixní cenu za vozidlo neboli žádné skryté poplatky
  • 12měsíční záruku na všechna auta
  • garanci kilometrů ‒ počet najetých kilometrů na tachometru vždy odpovídá skutečnosti
  • předprodejní prohlídku ‒ všechna vozidla procházejí důkladnou přípravou a kontrolou všech komponentů
  • k automobilu je obvykle k dispozici kompletní počet klíčů, servisní kniha i druhá sada pneumatik
  • profesionální personál, který ke každému zájemci přistupuje individuálně
  • možnost zkušební jízdy
  • nadstandardní doplňkové služby ‒ přeregistrování, výhodné financování, rozšířenou asistenci, komplexní pojištění včetně pojištění závad a poruch až na 36 měsíců od koupě vozidla...

Podrobnosti o možnosti vrátit vůz bez udání důvodu do 14 dní vám sdělí personál prodejního místa přímo ve Vestci u Prahy. Více informací o prodeji ojetých vozů LeasePlanu včetně vždy aktuální nabídky vozidel naleznete na: carnext.com

Minitest Mercedes-Benz Vito Tourer Family 114 CDI: Na míru k vašim službám

Mercedes-Benz Vito Tourer Family (minitest)

Mít větší než běžnou rodinu znamená kromě jiného i obtížnější výběr auta. Především pak dnes, když jsou minivany na ústupu. Stojí za to dát přednost osobní dodávce od Mercedesu před čímkoli jiným?

včera | Miro Mihálik
TEST Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive: To nejlepší z Česka?

Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive

Sportovní Seaty mají nesmírně dlouhou tradici. Teprve loni se je ale Španělé rozhodli seskupit je pod jednu značku a dát jim novou identitu. A protože SUV v dnešní době táhnou, stal se průkopníkem model Ateca.

15.  1.  2019 | Jan Mička | 28 příspěvků
Minitest Mazda 6 2.5 Skyactiv-G A/T: Mimo čas a obvyklé mantinely

Mazda 6 2.5 Skyaktiv-G A/T (minitest)

Vzepřít se jednou provždy kalendáři, jen mládí, nikdy stáří, zpívá v jednom ze svých šlágrů božský Kája. Máme ale tak trochu dojem, že si něco podobného může pobrukovat i Mazda se svou šestkou.

10.  1.  2019 | Miro Mihálik | 88 příspěvků