Máte doma Ladu Vesta? Tak s ní hlavně nedělejte to, co ruská policie!

Existují příhody a různé situace, které napíše jenom sám život. No a pak je tu Rusko...

Lada Vesta je sedan nižší střední třídy vyráběný v ruském Iževsku a Kazachstánu. Slouží i u ruské vojenské policie. Během testování ale vojáci nejspíš zapomněli, v čemže to sedí.

Otočka o 180 stupňů na zpátečku. To je něco, na co se moc hezky kouká ve filmech či  různých automobilových show. Ale to není jen tak. Musíte k tomu mít uzpůsobené auto s nízkým těžištěm a tvrdším odpružením.

Škoda Octavia byla na odpis. Ve Stalinově bunkru z ní udělali nové auto

Škoda Octavia byla na odpis. Ve Stalinově bunkru z ní udělali nové auto

Takže co se stane, když se o to pokusíte s měkkou a poddajnou Ladou Vesta? Na to se můžete podívat ve videu níže. Výsledek snad nikoho nepřekvapí, řidič prostě Vestu zahodil, jako vestu na věšák.

To ale neznamená, že by byla Vesta špatným autem. Jednoduchá, robustní, prostorná a pro policejní účely, kdy se mnohdy zkrátka nemůže hledět na špatnou kvalitu silnice a je naopak potřeba jet, co to dá, vlastně ideální. Minulý rok jsme otestovali kombík ve verzi Cross a je dokonce lepší, než by měla být!

Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

včera | Stanislav Kolman | 60 příspěvků
Minitest elektromobilu Mini Cooper SE: Kulový blesk září jasně, ale jen krátce

Mini Cooper SE

Je lépe vyvážený než benzinový originál, a navíc má dost elektrických koní na to, abychom mu mohli bez ironie říkat ostrý hatchback. S malou kapacitou akumulátorů je to ale omezená, a kvůli ceně ne právě levná forma zábavy.

2.  8.  2020 | Miro Mihálik | 26 příspěvků
Minitest Honda Civic Type-R GT 2020: Limp Bizkit, komiksy a tanec na hraně

Honda Civic Type-R GT 2020

Honda vylepšila svůj nejostřejší model a vypustila ho mezi lidi ve třech verzích. Vyzkoušeli jsme tu prostřední, která má přinést vyvážený mix mezi sportovním a kultivovaným vozem.

30.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 69 příspěvků