Máte doma Ladu Vesta? Tak s ní hlavně nedělejte to, co ruská policie!

Existují příhody a různé situace, které napíše jenom sám život. No a pak je tu Rusko...

Lada Vesta je sedan nižší střední třídy vyráběný v ruském Iževsku a Kazachstánu. Slouží i u ruské vojenské policie. Během testování ale vojáci nejspíš zapomněli, v čemže to sedí.

Otočka o 180 stupňů na zpátečku. To je něco, na co se moc hezky kouká ve filmech či  různých automobilových show. Ale to není jen tak. Musíte k tomu mít uzpůsobené auto s nízkým těžištěm a tvrdším odpružením.

Škoda Octavia byla na odpis. Ve Stalinově bunkru z ní udělali nové auto

Škoda Octavia byla na odpis. Ve Stalinově bunkru z ní udělali nové auto

Takže co se stane, když se o to pokusíte s měkkou a poddajnou Ladou Vesta? Na to se můžete podívat ve videu níže. Výsledek snad nikoho nepřekvapí, řidič prostě Vestu zahodil, jako vestu na věšák.

To ale neznamená, že by byla Vesta špatným autem. Jednoduchá, robustní, prostorná a pro policejní účely, kdy se mnohdy zkrátka nemůže hledět na špatnou kvalitu silnice a je naopak potřeba jet, co to dá, vlastně ideální. Minulý rok jsme otestovali kombík ve verzi Cross a je dokonce lepší, než by měla být!

TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

včera | Vladimír Kadera | 16 příspěvků
Vodíkovým Hyundaiem Nexo z Bruselu do Prahy: Není brzo, to Česko je pozadu

Hyundai Nexo na vodík (první svezení)

Hyundai jako jedna z mála automobilek vodíkový pohon nejen testuje, ale nabízí i ve svém sériovém modelu Nexo. Ten se na vybraných trzích už prodává. Měli jsme exkluzivní možnost vyzkoušet si vůz v reálném provozu při cestě napříč Evropou.

12.  9.  2019 | Svět motorů | 37 příspěvků
TEST Suzuki Swift Sport: Kluci se baví, holky budou čumět!

Suzuki Swift Sport

Kdo říká, že musí mít sportovní auto stovky koní, nemluví pravdu. Novému Suzuki Swift Sport jich stačí 140 a stejně se budete usmívat do ucha k uchu.

4.  9.  2019 | Jan Mička | 29 příspěvků