Maserati svolává do servisů Quattroporte

Nebývá zrovna obvyklé, aby opravdu exkluzivní vozy musely do servisů z důvodu výrobní vady. Jenže ani tomuto segmentu se občas nevyhnou problémy.

Automobilka Maserati musí svolat do servisů několik set kusů modelu Quattroporte. Důvodem je stabilizační systém, který se může během jízdy sám od sebe vypnout. K tomuto problému může dojít díky chybě ovládacího software, který v případě poklesu napětí v akumulátoru pod určitou mez sám od sebe stabilizaci odpojí.

Automobilka označila tuto závadu za středně závažnou, jelikož přímo neohrožuje posádku. Při výpadku stabilizace se navíc na přístrojovém panelu rozsvítí příslušná kontrolka deaktivace.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků