Maserati Quattroporte brzy s náhonem na všechna kola

První ze společných projektů sesterských automobilek Maserati a Alfa Romeo dostal konkrétní podobu. Maserati použije systém trvalého náhonu všech kol, který Alfa používá u svých model 159 a Brera, a použije ho u svého modelu Quattroporte. Ovšem tento krok si vyžádá daleko větší úpravy, než samotnou instalaci stejného sytému, protože Quattroporte používá zadní náhon, kdy v zadním diferenciálu je umístěna i převodovka (systém transaxle), a tak musí přepracovat více části na svém modelu včetně podvozkové platformy, kterou poté využije i Alfa u svého modelu 169.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků