Maserati GranTurismo s luxusními doplňky od Ferragama

Exkluzivní GranTurismo automobilky Maserati si žádá exkluzivní doplňky. Automobilka se proto spojila se známým návrhářem Salvatorem Ferragamo, který připravil speciální řadu zavazadel, které vozu padnou jako ulité. Většina je určena pro skladování a převoz oděvů a všechny řádně zaplatíte.

Celý balík doplňků bude sátá od 3 870 do 4 180 liber, dle toho, co vše budete chtít. V setech pak naleznete kufr, víkendovou tašku, ochranná pouzdra pro obleky a boty a další.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek

 

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 24 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků