Maserati Gran Turismo, elegance za lidovku

Pokud máte své prasátko plné peněz, přichází možnost, za co celý obnos utratit. Automobilka Maserati totiž zveřejnila základní cenu nového luxusního a výkonného GT s prostým označením Grant Turismo. Nový model, který se světu představil v březnu, má pod kapotou osmiválec 4,2 o výkonu přes 400 koní, což ve spojení se zadním náhonem, transaxle a prestiží a elegancí značky vytváří velmi dobrou kombinaci.

Máte-li o tento vůz zájem, připravte si lidových 112 280 eur (přibližně 3,15 mil. Kč), což je za vůz podobného stylu, výkonu a image docela málo.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Maserati GranTurismo Coupé
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků