Maserati Coupé a Spyder v roce 2005: lehký facelift

Není facelift jako facelift. Některé automobily se jeho působením změní k nepoznání, na jiných těžko poznáte, že nějakými změnami prošly. Maserati Spyder a Coupé se po faceliftu řadí do druhé skupiny. Vnější kabát se změnil jen nepatrně, nový je přední nárazník s agresivnější mřížkou chladiče s horizontálním žebrováním. Zadní část se pochlubí sportovnějším nárazníkem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Do seznamu vnějších změn můžeme zahrnout novou barvu "Rame Ghibli", vnitřek vozu obohatí nové barvy koženého čalounění, sedadel i výplní dveří. Přístrojová deska se zase pochlubí novou grafikou a středovou konzolu bude standardně zdobit hliník. Standardní budou i sedmipaprsková kola, patnáctipaprsková bude možné pořídit za příplatek.

 


 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků