Maserati Coupé a Spyder v roce 2005: lehký facelift

Není facelift jako facelift. Některé automobily se jeho působením změní k nepoznání, na jiných těžko poznáte, že nějakými změnami prošly. Maserati Spyder a Coupé se po faceliftu řadí do druhé skupiny. Vnější kabát se změnil jen nepatrně, nový je přední nárazník s agresivnější mřížkou chladiče s horizontálním žebrováním. Zadní část se pochlubí sportovnějším nárazníkem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Do seznamu vnějších změn můžeme zahrnout novou barvu "Rame Ghibli", vnitřek vozu obohatí nové barvy koženého čalounění, sedadel i výplní dveří. Přístrojová deska se zase pochlubí novou grafikou a středovou konzolu bude standardně zdobit hliník. Standardní budou i sedmipaprsková kola, patnáctipaprsková bude možné pořídit za příplatek.

 


 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 20 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků