Maserati Coupé a Spyder v roce 2005: lehký facelift

Není facelift jako facelift. Některé automobily se jeho působením změní k nepoznání, na jiných těžko poznáte, že nějakými změnami prošly. Maserati Spyder a Coupé se po faceliftu řadí do druhé skupiny. Vnější kabát se změnil jen nepatrně, nový je přední nárazník s agresivnější mřížkou chladiče s horizontálním žebrováním. Zadní část se pochlubí sportovnějším nárazníkem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Do seznamu vnějších změn můžeme zahrnout novou barvu "Rame Ghibli", vnitřek vozu obohatí nové barvy koženého čalounění, sedadel i výplní dveří. Přístrojová deska se zase pochlubí novou grafikou a středovou konzolu bude standardně zdobit hliník. Standardní budou i sedmipaprsková kola, patnáctipaprsková bude možné pořídit za příplatek.

 


 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků