| Auta na náplavce 2021 Foto: Auto.cz
| Auta na náplavce 2021 Foto: Auto.cz
| Auta na náplavce 2021 Foto: Auto.cz
| Auta na náplavce 2021 Foto: Auto.cz
103
Fotogalerie

Martin Vaculík vás zve na dnešní Auta na náplavce. Vtipnější rozhovor tady dlouho nebyl!

Výstava Auta na náplavce je pro vás dnes otevřena až do 17. hodiny. Těšit se můžete na zajímavé rozhovory a Martina Vaculíka!

Martin Vaculík je jednou z nejvýraznějších postav české automobilové žurnalistiky. Nic si nenechá pro sebe, což můžete cítit ze všech jeho textů ve Světě motorů. Na výstavě Auta na náplavce jste se s ním mohli setkat již včera během zajímavé diskuse s expertem na elektromobilitu Prof. Janem Mackem, a protože Vaculíka není nikdy dost, dorazí na náplavku i dnes. Odpovídat bude na dotazy čtenářů a tuto příležitost byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Kolega Standa Kolman z Auto.cz včera Martina Vaculíka vyzpovídal a vzniklo z toho velice zábavné video. Martin shrnul své pocity z výstavy a svým vlastním způsobem předvedl, jak by měla dnešní diskuse s čtenáři vypadat. Tak vyrazte na náplavku, vezměte si do ruky mikrofon a ptejte se na všechno, co vás o autech zajímá. Pokud se nebudete ptát, bude ticho!

Vedle Martina Vaculíka, zástupce šéfredaktora časopisu Svět motorů, dnes dorazí na náplavku i Tomasz Wiatrak, předseda představenstva a generální ředitel skupiny ORLEN Unipetrol, a atletka Zuzana Hejnová, která bude mít na stánku automobilky Volkswagen autogramiádu. Tak neseďte doma a vyrazte se mrknout na oba břehy Vltavy mezi Palackého a Železniční most. Vstup na výstavu je samozřejmě zdarma!

Auta na náplavce 2021: Program
Neděle 29. srpna
10:00 Otevření výstavy
13:00 Škoda Founders - hra a komiks (malé pódium a poté stánek Škody)
14:00 Rozhovor s Tomaszem Wiatrakem, CEO Orlen Unipetrol
14:30 Atletka Zuzana Hejnová na malém pódiu a poté autogramiáda na stánku VW
15:00 Martin Vaculík, zástupce šéfredaktora Světa motorů, odpovídá na dotazy čtenářů a návštěvníků
17:30 Ukončení výstavy
Změna programu vyhrazena.

Speciál: Auta na náplavce

Auta na náplavce je unikátní výstava časopisu Svět motorů. Na konci letních prázdnin 2021 proběhne již čtvrtý ročník. Stejně jako v předchozím roce bude výstava rozprostřena na obou březích Vltavy v prostoru mezi Palackého a Železničním mostem.

Místo, vstupné, otevírací dobaTestovací jízdyWeb výstavy

Starší ročníky:
Auta na náplavce 2019
Auta na náplavce 2018
Auta na náplavce 2017

Doporučujeme

Články odjinud