Mansory V8 Vantage: vzhled na prvním místě

Noblesní Aston Martin V8 Vantage ve žluté barvě? To není špatný sen, ale úprava od společnosti Mansory. Co všechno přináší?

Pokud toužíte vlastnit něco extra, musíte sáhnout po skutečně exkluzivních vozech, nebo se obrátit na některou z tunerských firem. Jednou z nich je i Mansory, která se rozhodla vzít si do parády Aston Martin V8 Vantage. A jaký je výsledek?

Žlutý. Extravagantní vzhled musí zákonitě upoutat pozornost všude, kde s tímhle vozem přijedete. Jenomže Mansory se vydal možná až příliš touhle cestou, lepší dynamiku čekat nemůžete – osmiválec pod kapotou zůstal netknutý. Trochu výkonu navíc může dodat jedině nový výfukový systém. Viditelných změn si můžete všimnout na předním nárazníku s integrovaným spoilerem nebo na bočních prazích.

Vantage dále dostal dvacetipalcová kola v černě barvě, které přidávají vozu na agresivitě. Pro zmenšení hmotnosti se při úpravách vsadilo na použití karbonových dílů, které si našly místo jak na předních partiích a zpětných zrcátkách tak na krytu motoru nebo zadních svítilnách. K lepším jízdním výkonům ale můžou posloužit pouze použité tvrdší pružiny, naopak třeba pochválit výměnu sériových brzd za šestipístky vpředu resp. čtyřpístky vzadu od firmy Brembo.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mansory V8 Vantage

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků