Mansory V8 Vantage: vzhled na prvním místě

Noblesní Aston Martin V8 Vantage ve žluté barvě? To není špatný sen, ale úprava od společnosti Mansory. Co všechno přináší?

Pokud toužíte vlastnit něco extra, musíte sáhnout po skutečně exkluzivních vozech, nebo se obrátit na některou z tunerských firem. Jednou z nich je i Mansory, která se rozhodla vzít si do parády Aston Martin V8 Vantage. A jaký je výsledek?

Žlutý. Extravagantní vzhled musí zákonitě upoutat pozornost všude, kde s tímhle vozem přijedete. Jenomže Mansory se vydal možná až příliš touhle cestou, lepší dynamiku čekat nemůžete – osmiválec pod kapotou zůstal netknutý. Trochu výkonu navíc může dodat jedině nový výfukový systém. Viditelných změn si můžete všimnout na předním nárazníku s integrovaným spoilerem nebo na bočních prazích.

Vantage dále dostal dvacetipalcová kola v černě barvě, které přidávají vozu na agresivitě. Pro zmenšení hmotnosti se při úpravách vsadilo na použití karbonových dílů, které si našly místo jak na předních partiích a zpětných zrcátkách tak na krytu motoru nebo zadních svítilnách. K lepším jízdním výkonům ale můžou posloužit pouze použité tvrdší pružiny, naopak třeba pochválit výměnu sériových brzd za šestipístky vpředu resp. čtyřpístky vzadu od firmy Brembo.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mansory V8 Vantage

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků