Mansory poladilo Lamborghini Urus. Pro arabského zákazníka postavilo hodně divoké monstrum

Německá ladičská firma se u italského SUV nedržela zkrátka. Jejich nejnovější výtvor na ulici stěží přehlédnete, uvnitř šokuje ještě více.

Tuneři Mansory často balancují na hraně nevkusu, ale stěží jim vyčítat, že zákazníkům plní jejich nejdivočejší přání. A toto od zákazníka z Kataru k těm divokým rozhodně patří. Zvenčí si můžete všimnout bodykitu Venatus s divokým dvoubarevným nárazníkem s prvky kovaného karbonu. Z tohoto materiálu jsou také kapota a kryty zrcátek.

V Mansory si posvítili na Bentley Bentayga. Vzhledem nešokuje, výkonem překonává Speed

V Mansory si posvítili na Bentley Bentayga. Vzhledem nešokuje, výkonem překonává Speed

Od sériové verze se tento kousek liší také rozšířenými blatníky, prahy a upravenou zádí. Jestli vám vnějšek přijde jakž takž skousnutelný, uvnitř teprve čeká pořádná divočina. Interiér byl kompletně přečalouněn fialovou kůží. Najdeme ji úplně všude, včetně středového tunelu a koberečků i volantu. Interiéru samozřejmě nechybí karbonové doplňky palubní desky i ve výplních dveří. Jak se vám upravený Urus líbí? Krásný kus, nebo máte chuť vypíchnout si oči?

Lamborghini

Ferruccio Lamborghini založil společnost vyrábějící sportovní automobily v roce 1963 coby konkurenta značkám, jako je Ferrari.

Po vyhlášení úpadku a změně vlastníků přešlo Lamborghini v roce 1987 pod Chrysler. Od roku 1998 ho vlastní Audi (Volkswagen Group).

Lamborghini Aventador • Lamborghini Huracán • Lamborghini Urus

TEST Renault Arkana TCe 140 EDC: Velká show na skromných základech

Renault Arkana TCe 140 EDC

Stále se nemůžete rozhodnout mezi Meganem Grandtour a GrandCoupé? Řešení má automobilka ve formě SUV s tvary kupé. Prostorem nešetří, ale co vaše peněženka?

včera | Richard Herbich | 11 příspěvků
První jízda s novým Rolls-Roycem Ghost Extended: Vezl nás nejlepší řidič světa!

Rolls-Royce Ghost Extended

Pokud se rozhodnete poskytovat lidem lázeňskou péči, připravte si pořádný balík. Nebo si za zlomek kupte nový Rolls-Royce Ghost a klienty vozte na zadním sedadle s barem.

12.  6.  2021 | Jiří Baborský | 15 příspěvků
TEST Audi SQ7 a SQ8 4.0 TFSI (373 kW): Skvělý motor nahrazen dokonalým

Audi SQ7 a SQ8 4.0 TFSI

Největší SUV z Ingolstadtu v ostré verzi přezbrojily ze vznětového na zážehový agregát. Co to s nimi udělalo?

11.  6.  2021 | Jan MičkaVladimír Kadera | 26 příspěvků