Malé Mercedesy budou sportovnější

Asi komplex z toho, že BMW má v nabídce malé modely s výkony 265 a 306 koní a Audi kompaktní hatchback s výkony 250 a 265 koní, rozvířil klidné vody pondělního „sales-meetingu” u konkurenčního Mercedesu. Vedení se totiž nechalo slyšet, že příští generace malých modelů, tedy mixu hatchbacku a MPV v podání A-klasse a B-klasse, budou výrazně sportovnější než nyní.

Jednoduše řečeno má jít současná usedlost modelů stranou a oba modely mají hýřit dynamikou nejen při prostém pohledu na tvary, ale také výkony, které mají poskytnout. Hovoří se o motorech s výkonem až 270 koní, což by nemuselo být vůbec od věci. Tedy pokud výška těchto modelů přestane připomínat Viano...

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků