Magazín What Car? zvolil Mercedes S500 nejlepším luxusním vozem

Vydavatelé prestižního britského magazínu What Car? jmenovali Mercedes-Benz S 500 nejlepším luxusním automobilem pro rok 2006. Jeden z redaktorů What Car? David Motton komentoval rozhodnutí magazínu takto: "Nový model třídy S 500 vyhrál v souboji s ostatními luxusními limuzínami především svým skrytým potenciálem, snadným přísunem výkonu a dynamičností. Nejde jen o technologicky dokonalý vůz, je to vzácný příklad stroje, který činí naše životy snadnější a daleko více pohodlnější. Nyní je to skutečný luxus."

Při vyhlašovací ceremonii v Londýně si ocenění za nejlepší luxusní auto šel převzít Hans-Dieter Multhaupt, viceprezident koncernu Daimler-Chrysler, a řekl: "Je to skutečná čest přijmout takové prestižní ocenění za náš vůz. V automobilovém světě je to vždy výzva vyměnit takovou ikonu, jakou byla předchozí generace S-klasse, ale naši vývojový inženýři si byli celkem jisti, že na nového následníka budeme právem pyšní. Vždy jsme třídu S spojovali s propagací nových technologií, bezpečnosti a nové úrovně luxusu."

Tip: Mrkněte na ceník vozu Mercedes-Benz S, včetně přehledu výbav.


Mercedes-Benz třídy S
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků