Magazín What Car? zvolil Mercedes S500 nejlepším luxusním vozem

Vydavatelé prestižního britského magazínu What Car? jmenovali Mercedes-Benz S 500 nejlepším luxusním automobilem pro rok 2006. Jeden z redaktorů What Car? David Motton komentoval rozhodnutí magazínu takto: "Nový model třídy S 500 vyhrál v souboji s ostatními luxusními limuzínami především svým skrytým potenciálem, snadným přísunem výkonu a dynamičností. Nejde jen o technologicky dokonalý vůz, je to vzácný příklad stroje, který činí naše životy snadnější a daleko více pohodlnější. Nyní je to skutečný luxus."

Při vyhlašovací ceremonii v Londýně si ocenění za nejlepší luxusní auto šel převzít Hans-Dieter Multhaupt, viceprezident koncernu Daimler-Chrysler, a řekl: "Je to skutečná čest přijmout takové prestižní ocenění za náš vůz. V automobilovém světě je to vždy výzva vyměnit takovou ikonu, jakou byla předchozí generace S-klasse, ale naši vývojový inženýři si byli celkem jisti, že na nového následníka budeme právem pyšní. Vždy jsme třídu S spojovali s propagací nových technologií, bezpečnosti a nové úrovně luxusu."

Tip: Mrkněte na ceník vozu Mercedes-Benz S, včetně přehledu výbav.


Mercedes-Benz třídy S
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků