Magazín Evo vyhlásil nejlepší auta roku

Britský magazín Evo patří ve světě motorismu k těm poměrně uznávaným. Na rozdíl od mnohých jiných britských, německý nebo českých médii nejde na ruku vybraným automobilkám a nedělá mu problémy doslova sjet jakékoli auto jakékoli automobilky.

Letošní ročník přinesl vcelku zajímavé výsledky, které se ovšem daly do jisté míry očekávat. Pokud pravidelně sledujete testy tohoto magazínu a jejich názory, měli jste možnost získat určitou představu, co prohlásí za nejlepší auto.

Letošní titul si odnáší ostré Porche 911 GT3 RS. A proč ne. Skvělý sportovní zážitek v ultimativním provedení za poměrně přijatelné peníze. A jak dopadla celá anketa?

  1. Porsche 911 GT3 RS
  2. Ferrari F430 Scuderia
  3. Audi R8
  4. Mercedes CLK63 AMG Black Series
  5. BMW M3
  6. Honda Civic Type-R
  7. Lamborghini Gallardo Superleggera
  8. Nissan 350Z
  9. Lotus 2-Eleven.
Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků