Magazín Evo vyhlásil nejlepší auta roku

Britský magazín Evo patří ve světě motorismu k těm poměrně uznávaným. Na rozdíl od mnohých jiných britských, německý nebo českých médii nejde na ruku vybraným automobilkám a nedělá mu problémy doslova sjet jakékoli auto jakékoli automobilky.

Letošní ročník přinesl vcelku zajímavé výsledky, které se ovšem daly do jisté míry očekávat. Pokud pravidelně sledujete testy tohoto magazínu a jejich názory, měli jste možnost získat určitou představu, co prohlásí za nejlepší auto.

Letošní titul si odnáší ostré Porche 911 GT3 RS. A proč ne. Skvělý sportovní zážitek v ultimativním provedení za poměrně přijatelné peníze. A jak dopadla celá anketa?

  1. Porsche 911 GT3 RS
  2. Ferrari F430 Scuderia
  3. Audi R8
  4. Mercedes CLK63 AMG Black Series
  5. BMW M3
  6. Honda Civic Type-R
  7. Lamborghini Gallardo Superleggera
  8. Nissan 350Z
  9. Lotus 2-Eleven.
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků