Lumma Design M3: studie budoucího tuningu

Není zrovna obvyklé, aby tuner světu představil studii budoucího tuningového díla. Lumma Design to zkusil a vypadá to velmi zajímavě.
Lumma Design M3: studie budoucího tuningu

Nové BMW M3 s osmiválcovým čtyřlitrem bylo již představeno před nějakou dobou. V prodeji ovšem tento vůz ještě není, a tak se musí tuneři spokojit s tím, že mohou hloubat nad tím, co zákazníkům přinesou.

Lumma Design chce přijít s vlastní verzi BMW M3 E92 zároveň s jeho „salónní premiérou”, které se zřejmě uskuteční až po létě ve Frankfurtu.

Aby případným zákazníkům měl co nabídnout a aby měli dostatek času si rozmyslet, zda se spokojí s továrním vozem, nebo sáhnou po úpravě, přišel se zajímavým nápadem. Představit studii budoucích úprav.

Lumma Design tak ukázal světu, jak bude vypadat stylingový paket pro tento vůz a přidal k tomu pár informací. Bohužel žádné z nich nenaznačují, co Lumma udělá s výkonem. Zákazníkům tak musí stačit ubezpečení, že výsledné dílo bude nejen krásnější, než originál, ale také daleko výkonnější a sportovnější.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lumma Design M3
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků