Lumma Design M3: studie budoucího tuningu

Není zrovna obvyklé, aby tuner světu představil studii budoucího tuningového díla. Lumma Design to zkusil a vypadá to velmi zajímavě.
Lumma Design M3: studie budoucího tuningu

Nové BMW M3 s osmiválcovým čtyřlitrem bylo již představeno před nějakou dobou. V prodeji ovšem tento vůz ještě není, a tak se musí tuneři spokojit s tím, že mohou hloubat nad tím, co zákazníkům přinesou.

Lumma Design chce přijít s vlastní verzi BMW M3 E92 zároveň s jeho „salónní premiérou”, které se zřejmě uskuteční až po létě ve Frankfurtu.

Aby případným zákazníkům měl co nabídnout a aby měli dostatek času si rozmyslet, zda se spokojí s továrním vozem, nebo sáhnou po úpravě, přišel se zajímavým nápadem. Představit studii budoucích úprav.

Lumma Design tak ukázal světu, jak bude vypadat stylingový paket pro tento vůz a přidal k tomu pár informací. Bohužel žádné z nich nenaznačují, co Lumma udělá s výkonem. Zákazníkům tak musí stačit ubezpečení, že výsledné dílo bude nejen krásnější, než originál, ale také daleko výkonnější a sportovnější.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lumma Design M3
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků