Lumma Design M3: studie budoucího tuningu

Není zrovna obvyklé, aby tuner světu představil studii budoucího tuningového díla. Lumma Design to zkusil a vypadá to velmi zajímavě.
Lumma Design M3: studie budoucího tuningu

Nové BMW M3 s osmiválcovým čtyřlitrem bylo již představeno před nějakou dobou. V prodeji ovšem tento vůz ještě není, a tak se musí tuneři spokojit s tím, že mohou hloubat nad tím, co zákazníkům přinesou.

Lumma Design chce přijít s vlastní verzi BMW M3 E92 zároveň s jeho „salónní premiérou”, které se zřejmě uskuteční až po létě ve Frankfurtu.

Aby případným zákazníkům měl co nabídnout a aby měli dostatek času si rozmyslet, zda se spokojí s továrním vozem, nebo sáhnou po úpravě, přišel se zajímavým nápadem. Představit studii budoucích úprav.

Lumma Design tak ukázal světu, jak bude vypadat stylingový paket pro tento vůz a přidal k tomu pár informací. Bohužel žádné z nich nenaznačují, co Lumma udělá s výkonem. Zákazníkům tak musí stačit ubezpečení, že výsledné dílo bude nejen krásnější, než originál, ale také daleko výkonnější a sportovnější.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lumma Design M3
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků