Lukáš Pešek zvítězil v závodě mistrovství světa

Českému motocyklovému závodníkovi Lukáši Peškovi se konečně podařilo zvítězit v závodě Mistrovství světa silničních motocyklů kubatury do 125 ccm. Stalo se tak v čínském Šanghaji.

Lukáš Pešek je tak prvním českým závodníkem po dlouhých 41 letech, kterému se něco podobného podařilo. Naposledy vyhrál v kubatuře do 500 ccm motocyklový velikán František Šťastný.

Vítězstvím v Šanghaji se navíc Lukáš Pešek posunul i do čela průběžného pořadí své kubatury a jeho šance na vítězství v celém poháru jsou vzhledem k dosavadním výsledkům rozhodně nenulové.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků