LSE Design Range Rover Sport Coupé: šílené SUV

Přednedávnem představil Land Rover fotografie konceptu Range Rover Coupe. Na světě se našlo mnoho příznivců, kteří by viděli vůz v sériové produkci co nejdříve. Pro ty, kterým se ale nechce čekat, má LSE Design má řešení.

Tuner totiž připravil model Range Rover v provedení Sport Coupe. Vozů se vyrobí jen stovka a jejich výkon bude dosahovat přes 500 koní. Karoserie vozu bude mít mnoho prvků z uhlíkových vláken a střecha je kompletně prosklená. Exhibicionisté jistě ocení LE diody umístěné na bocích.

LSE Design nezapomněl ani na úpravy interiéru, který může vypadat dle fantazie zákazníků. Nechybí ani možnost mít na tachometru malé diamanty nebo karbonové prvky na přístrojovém panelu. Máte zájem? Pak musíte vědět, že základní cena vozu činí nemalých 200 tisíc dolarů.

Klepněte pro větší obrázek
LSE Design Range Rover Sport Coupé

Klepněte pro větší obrázek
Range Rover Coupé concept

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků