Louwman Groep rozšiřuje své obchodní aktivity na automobilový trh v České republice.

Minulý týden došlo k dohodě Louwman Groep, jedné z nejvýznamnějších společností na nizozemském automobilovém trhu se společností Summit Motor Czech Republic s.r.o. o získání podílu ve společnosti Summit Motor Praha, významného prodejního a servisního partnera značky Toyota v Praze.

Díky tomuto vstupu na automobilový trh v České republice očekává společnost Louwman Groep rozšíření svých obchodních aktivit se značkami Toyota a Lexus v České republice.

Společnosti Toyota Motor Czech spol. s r.o. aLouwman Groep se dohodly plnit v budoucnu náročné prodejní cíle a všechny zúčastněné strany očekávají dokončení této transakce k 1. listopadu 2007.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 2 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků