Louwman Groep rozšiřuje své obchodní aktivity na automobilový trh v České republice.

Minulý týden došlo k dohodě Louwman Groep, jedné z nejvýznamnějších společností na nizozemském automobilovém trhu se společností Summit Motor Czech Republic s.r.o. o získání podílu ve společnosti Summit Motor Praha, významného prodejního a servisního partnera značky Toyota v Praze.

Díky tomuto vstupu na automobilový trh v České republice očekává společnost Louwman Groep rozšíření svých obchodních aktivit se značkami Toyota a Lexus v České republice.

Společnosti Toyota Motor Czech spol. s r.o. aLouwman Groep se dohodly plnit v budoucnu náročné prodejní cíle a všechny zúčastněné strany očekávají dokončení této transakce k 1. listopadu 2007.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků