Louwman Groep rozšiřuje své obchodní aktivity na automobilový trh v České republice.

Minulý týden došlo k dohodě Louwman Groep, jedné z nejvýznamnějších společností na nizozemském automobilovém trhu se společností Summit Motor Czech Republic s.r.o. o získání podílu ve společnosti Summit Motor Praha, významného prodejního a servisního partnera značky Toyota v Praze.

Díky tomuto vstupu na automobilový trh v České republice očekává společnost Louwman Groep rozšíření svých obchodních aktivit se značkami Toyota a Lexus v České republice.

Společnosti Toyota Motor Czech spol. s r.o. aLouwman Groep se dohodly plnit v budoucnu náročné prodejní cíle a všechny zúčastněné strany očekávají dokončení této transakce k 1. listopadu 2007.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků