Louis Vuitton Aston Martin nakonec nekoupil

Ještě v pátek večer to vypadalo, že Ford definitivně oznámil, komu prodal automobilku Aston Martin. Nyní je ale opět všechno jinak, jako by obratům v této „kauze” již nebylo dost. Původní zprávy, které nepopíralo ani vedení Fordu, byly totiž vyvráceny z druhé strany.

Společnost Moet Hennessy Louis Vuitton, která se měla stát kupcem Astonu Martin, vystoupila v pondělí s prohlášením, ve kterém tyto informace dementovala. Vuittonovo impérium sice uvažovalo o koupi anglické automobilky, nakonec ale neposlalo ani oficiální nabídku.

Celá páteční informace je tak částečně jen nepovedeným vtipem. Ford dnes ohlásil, že již z došlých nabídek vybral budoucího majitele, ale toho hodlá prozradit nejdříve na konci února, až budou dohodnuty veškeré podmínky a bude podepsána závazná smlouva o budoucí koupi. Takže jsme opět tam, kde jsme byli, nevíme nic...

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

dnes | Miro Mihálik | 11 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků