Louis Vuitton Aston Martin nakonec nekoupil

Ještě v pátek večer to vypadalo, že Ford definitivně oznámil, komu prodal automobilku Aston Martin. Nyní je ale opět všechno jinak, jako by obratům v této „kauze” již nebylo dost. Původní zprávy, které nepopíralo ani vedení Fordu, byly totiž vyvráceny z druhé strany.

Společnost Moet Hennessy Louis Vuitton, která se měla stát kupcem Astonu Martin, vystoupila v pondělí s prohlášením, ve kterém tyto informace dementovala. Vuittonovo impérium sice uvažovalo o koupi anglické automobilky, nakonec ale neposlalo ani oficiální nabídku.

Celá páteční informace je tak částečně jen nepovedeným vtipem. Ford dnes ohlásil, že již z došlých nabídek vybral budoucího majitele, ale toho hodlá prozradit nejdříve na konci února, až budou dohodnuty veškeré podmínky a bude podepsána závazná smlouva o budoucí koupi. Takže jsme opět tam, kde jsme byli, nevíme nic...

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků