Louis Vuitton Aston Martin nakonec nekoupil

Ještě v pátek večer to vypadalo, že Ford definitivně oznámil, komu prodal automobilku Aston Martin. Nyní je ale opět všechno jinak, jako by obratům v této „kauze” již nebylo dost. Původní zprávy, které nepopíralo ani vedení Fordu, byly totiž vyvráceny z druhé strany.

Společnost Moet Hennessy Louis Vuitton, která se měla stát kupcem Astonu Martin, vystoupila v pondělí s prohlášením, ve kterém tyto informace dementovala. Vuittonovo impérium sice uvažovalo o koupi anglické automobilky, nakonec ale neposlalo ani oficiální nabídku.

Celá páteční informace je tak částečně jen nepovedeným vtipem. Ford dnes ohlásil, že již z došlých nabídek vybral budoucího majitele, ale toho hodlá prozradit nejdříve na konci února, až budou dohodnuty veškeré podmínky a bude podepsána závazná smlouva o budoucí koupi. Takže jsme opět tam, kde jsme byli, nevíme nic...

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 26 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky