Lotus Hot Wheel Concept: Lotus pro každého

Lotus je známý především svou maximalizací minimalizace. Tedy co do hmotnosti a velikosti. Tentokrát to ale trochu přehnal.

Znáte skvělé anorektické panenky Barbie? Pak určitě znáte společnost Mattel, která je „matkou” této ikony a zároveň jedním z největších výrobců hraček na světě. A právě pro tuto společnost vyrobil Lotus speciální studii s názvem Lotus Design Hot Wheel Concept.

A proč Hot Wheel? Protože právě takto se nazývá prestižní řada modelů aut a Lotus do ní vstoupí se svým vozem v měřítku 1:64. Pokud vám to hlava nebere, pak vězte, že představený koncept míří mezi sběratele a malé děti jako klasický angličák.

Větší model v měřítku 1:5 byl sice světu také představen, ale ten posloužil jen jako vábnička a marketingová pomůcka, žádný skutečný model této podoby velmi pravděpodobně nikdy nevznikne,

Pokud máte tedy rádi malá autíčka (a nebo máte malé děti) a vydržíte do příštího roku, budete si moci tento model pořídit také.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lotus Hot Wheel Concept

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků