Lotus Hot Wheel Concept: Lotus pro každého

Lotus je známý především svou maximalizací minimalizace. Tedy co do hmotnosti a velikosti. Tentokrát to ale trochu přehnal.

Znáte skvělé anorektické panenky Barbie? Pak určitě znáte společnost Mattel, která je „matkou” této ikony a zároveň jedním z největších výrobců hraček na světě. A právě pro tuto společnost vyrobil Lotus speciální studii s názvem Lotus Design Hot Wheel Concept.

A proč Hot Wheel? Protože právě takto se nazývá prestižní řada modelů aut a Lotus do ní vstoupí se svým vozem v měřítku 1:64. Pokud vám to hlava nebere, pak vězte, že představený koncept míří mezi sběratele a malé děti jako klasický angličák.

Větší model v měřítku 1:5 byl sice světu také představen, ale ten posloužil jen jako vábnička a marketingová pomůcka, žádný skutečný model této podoby velmi pravděpodobně nikdy nevznikne,

Pokud máte tedy rádi malá autíčka (a nebo máte malé děti) a vydržíte do příštího roku, budete si moci tento model pořídit také.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lotus Hot Wheel Concept

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků