Lotus Europa S Luxury: luxusní motokára

Lotus připravil pro Ženevu hned několik novinek. Mezi nimi se objeví i speciální edice modelu Europa v luxusním provedení.

Současné vozy britského Lotusu jsou chváleny hlavně pro své špičkové jízdní vlastnosti a výkony. Ovšem ne každý chce mít Lotus, který z něj při běžném ježdění vytřepe duši, ale chce si dopřát při svých výletech také dostatek luxusu.

Právě pro tyto řidiče je zde připraven Lotus Europa S Luxury Touring Pack. Ten doplní špičkové jízdní vlastnosti o mnoho luxusních prvků.

Základem je přepracovaný interiér, kde si našla místo kvalitní pravá kůže v čokoládovém odstínu. Z tohoto materiálu jsou vyrobeny také speciální zavazadla do kufru, které navíc nesou i logo vozu. Zbytek je pak hlavně o detailech. Například startovací tlačítko je pokryto dřevěným dekorem.

Paket obsahuje i nové detaily karosérie. Výdechy na karosérii jsou nyní kryty novou mřížkou a navíc vše je lakováno do barvy vozu. Nové jsou i kola v tradičním designu.

Za tento balík si pochopitelně připlatíte. Cena pro evropské trhy byla ovšem stanovena na přijatelných 1 750 eur (přibližně 50 000 Kč) a tak otazníky zůstávají spíše nad tím, zda je luxusní Lotus ještě vůbec tím pravým Lotusem...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lotus Europa S Luxury Touring Pack
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 28 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků