Lotus Europa S Luxury: luxusní motokára

Lotus připravil pro Ženevu hned několik novinek. Mezi nimi se objeví i speciální edice modelu Europa v luxusním provedení.

Současné vozy britského Lotusu jsou chváleny hlavně pro své špičkové jízdní vlastnosti a výkony. Ovšem ne každý chce mít Lotus, který z něj při běžném ježdění vytřepe duši, ale chce si dopřát při svých výletech také dostatek luxusu.

Právě pro tyto řidiče je zde připraven Lotus Europa S Luxury Touring Pack. Ten doplní špičkové jízdní vlastnosti o mnoho luxusních prvků.

Základem je přepracovaný interiér, kde si našla místo kvalitní pravá kůže v čokoládovém odstínu. Z tohoto materiálu jsou vyrobeny také speciální zavazadla do kufru, které navíc nesou i logo vozu. Zbytek je pak hlavně o detailech. Například startovací tlačítko je pokryto dřevěným dekorem.

Paket obsahuje i nové detaily karosérie. Výdechy na karosérii jsou nyní kryty novou mřížkou a navíc vše je lakováno do barvy vozu. Nové jsou i kola v tradičním designu.

Za tento balík si pochopitelně připlatíte. Cena pro evropské trhy byla ovšem stanovena na přijatelných 1 750 eur (přibližně 50 000 Kč) a tak otazníky zůstávají spíše nad tím, zda je luxusní Lotus ještě vůbec tím pravým Lotusem...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lotus Europa S Luxury Touring Pack
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků