Lotus Elise FIA GT1 z roku 1997 je na prodej

Na eBay se objevilo zajímavé nářadíčko. Dražit se totiž bude závodní vůz, který se účastnil šampionátu GT1. Jde o Lotus Elise z roku 1997, který spatřil světlo světa v počtu pouhých sedmi kusů.

Lotus Elise pro kategorii GT1 dostal pod kapotu kompresorem přeplňovaný osmiválec s objemem čtyři litry. Přesná čísla výkonu vám sice neřekneme, ale málo to rozhodně nebude. Vůz, který se zúčastní dražby, si můžete prohlédnout na fotografiích. Pokud máte dost peněz (vyvolávací cena nebyla prozatím stanovena) a pobýváte poblíž okruhu, nezbude vám než sledovat eBay.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lotus Elise GT1

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků