Lorinser SLK: pěkný rošťák nejen na léto

Malá tuningová firma Lorinser si vzala do parády dvousedadlové kupé-kabrio od automobilky Mercedes-Benz. Model SLK osadila mohutným předním nárazníkem s integrovaným spoilerem a mlhovkami. Tři nasávací otvory dávají vozu image drsňáka, který vás vyzývá, aby jste jej šli hned otestovat a pochlubit se okolí. Přepracované jsou i prahy, před zadním platníkem mají nasávací otvory pro lepší chlazení brzd.

Firemní modifikací prošel i zadní nárazník, kterému dominují čtyři chromované trojúhelníkové koncovky nového sportovního výfuku. Co však zaujme kolem jdoucího chodce, jsou v prvé řadě devatenáctipalcová kola z lehkých slitin s žebrováním ve tvaru turbíny.

Mercedes-Benz SLK je ve svém segmentu nejprodávanějším autem na trhu. Pokud se chcete odlišovat se svým SLK od těch ostatních, tuner Lorinser vám mile rád vyjde vstříc.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků