Lorinser SLK: pěkný rošťák nejen na léto

Malá tuningová firma Lorinser si vzala do parády dvousedadlové kupé-kabrio od automobilky Mercedes-Benz. Model SLK osadila mohutným předním nárazníkem s integrovaným spoilerem a mlhovkami. Tři nasávací otvory dávají vozu image drsňáka, který vás vyzývá, aby jste jej šli hned otestovat a pochlubit se okolí. Přepracované jsou i prahy, před zadním platníkem mají nasávací otvory pro lepší chlazení brzd.

Firemní modifikací prošel i zadní nárazník, kterému dominují čtyři chromované trojúhelníkové koncovky nového sportovního výfuku. Co však zaujme kolem jdoucího chodce, jsou v prvé řadě devatenáctipalcová kola z lehkých slitin s žebrováním ve tvaru turbíny.

Mercedes-Benz SLK je ve svém segmentu nejprodávanějším autem na trhu. Pokud se chcete odlišovat se svým SLK od těch ostatních, tuner Lorinser vám mile rád vyjde vstříc.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků