Lorinser L55RS: vyšlechtěný Mercedes CL 500

Úpravárenská firma Lorinser, specializující se hlavně na Mercedesy, představila ve Frankfurtu svůj nejnovější počin. Mercedes CL 500, na který se tuneři lehce „podívali“, nese přívlastek L55RS. Externích úprav sice není mnoho, protože ladiči kladli největší důraz na motor. Co L55RS nabídne?

V prvné řadě to bude upravený osmiválec o objemu 5,5 l, disponující výborným výkonem 460 koní.
V druhé řadě zaujme určitě i vzhled, který se však nijak dramaticky nezměnil, rozšířené blatníky dodaly autu robustnost a decentně upravené nárazníky zase trochu dynamičnosti. Vizuální dojem pak dotvářejí 21palcová kola, přičemž zákazník si bude moci vybrat z pěti druhů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lorinser L55RS

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků