Lorinser L55RS: vyšlechtěný Mercedes CL 500

Úpravárenská firma Lorinser, specializující se hlavně na Mercedesy, představila ve Frankfurtu svůj nejnovější počin. Mercedes CL 500, na který se tuneři lehce „podívali“, nese přívlastek L55RS. Externích úprav sice není mnoho, protože ladiči kladli největší důraz na motor. Co L55RS nabídne?

V prvné řadě to bude upravený osmiválec o objemu 5,5 l, disponující výborným výkonem 460 koní.
V druhé řadě zaujme určitě i vzhled, který se však nijak dramaticky nezměnil, rozšířené blatníky dodaly autu robustnost a decentně upravené nárazníky zase trochu dynamičnosti. Vizuální dojem pak dotvářejí 21palcová kola, přičemž zákazník si bude moci vybrat z pěti druhů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lorinser L55RS

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků