Lorinser L35GS: atmosférické opojení

Známý úpravce Lorinser představil na frankfurtském autosalonu i nový paket pro Mercedes-Benz třídy C. Co nabídne?

Lorinser je známý tím, že styling svých vozů nedovádí do žádných krajností. Většinou přihodí jen pár detailů, kterými vůz zcela jasně odliší, ale ničím ho nepřeplácá. Stejně je tomu i u projektu L35GS. Stylingová sadu doplňují chromované detaily a samozřejmě i kola. U Lorinseru si můžete vybrat ze zhruba desítky designů o rozměru od 19 do 20".

Každopádně stlingem to u tunera neskončilo. Pod názvem L35GS totiž naleznete verzi C 350, tedy benzínovou atmosféru. Na dnešní dobu trochu odvážný krok, jelikož diesel mánie, chipování a turbování nezná v poslední době hranic.

Standardní výkon 200 kW (272 k) byl díky nové řídící jednotce, novému sání a novému výfukovému systému s dvojitou koncovkou výfuku navýšen na solidních 224 kW (305 k), což je již slušná porce z atmosférického šestiválce daného objemu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Lorinser L35GS
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků