Lorinser L35GS: atmosférické opojení

Známý úpravce Lorinser představil na frankfurtském autosalonu i nový paket pro Mercedes-Benz třídy C. Co nabídne?

Lorinser je známý tím, že styling svých vozů nedovádí do žádných krajností. Většinou přihodí jen pár detailů, kterými vůz zcela jasně odliší, ale ničím ho nepřeplácá. Stejně je tomu i u projektu L35GS. Stylingová sadu doplňují chromované detaily a samozřejmě i kola. U Lorinseru si můžete vybrat ze zhruba desítky designů o rozměru od 19 do 20".

Každopádně stlingem to u tunera neskončilo. Pod názvem L35GS totiž naleznete verzi C 350, tedy benzínovou atmosféru. Na dnešní dobu trochu odvážný krok, jelikož diesel mánie, chipování a turbování nezná v poslední době hranic.

Standardní výkon 200 kW (272 k) byl díky nové řídící jednotce, novému sání a novému výfukovému systému s dvojitou koncovkou výfuku navýšen na solidních 224 kW (305 k), což je již slušná porce z atmosférického šestiválce daného objemu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Lorinser L35GS
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 38 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků