Lorinser L35GS: atmosférické opojení

Známý úpravce Lorinser představil na frankfurtském autosalonu i nový paket pro Mercedes-Benz třídy C. Co nabídne?

Lorinser je známý tím, že styling svých vozů nedovádí do žádných krajností. Většinou přihodí jen pár detailů, kterými vůz zcela jasně odliší, ale ničím ho nepřeplácá. Stejně je tomu i u projektu L35GS. Stylingová sadu doplňují chromované detaily a samozřejmě i kola. U Lorinseru si můžete vybrat ze zhruba desítky designů o rozměru od 19 do 20".

Každopádně stlingem to u tunera neskončilo. Pod názvem L35GS totiž naleznete verzi C 350, tedy benzínovou atmosféru. Na dnešní dobu trochu odvážný krok, jelikož diesel mánie, chipování a turbování nezná v poslední době hranic.

Standardní výkon 200 kW (272 k) byl díky nové řídící jednotce, novému sání a novému výfukovému systému s dvojitou koncovkou výfuku navýšen na solidních 224 kW (305 k), což je již slušná porce z atmosférického šestiválce daného objemu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Lorinser L35GS
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků