Lorinser ForTwo: malý divoch

Dvorním ladičem vozů automobilky Smart je bezesporu Brabus. To ovšem neznamená, že ostatní nemohou ukázat co umí.
Lorinser ForTwo: malý divoch

Malý Smart ForTwo je typickým městským autem. Vše je cíleno na minimalizaci vnějších rozměrů, aby se mohl tento vůz ladně pohybovat po městě a neměl problémy s parkováním. Z tohoto důvodu jsou nějaké sportovní ambice téměř nulové. Ovšem tento názor nemají všichni.

Lorinser, známý to tuner všeho od Mercedesu, představuje svůj vlastní Smart ForTwo, který dostal jak nový body kit v podobě upraveného předního nárazníku, nových kol a dekorací, tak i novou porci výkonu.

Po stránce výkonu pak má Lorinser připraveny dvě úpravy a to pro základní motor, u něhož došlo k navýšení ze sériových 60 koní na 70 koní a úpravu pro přeplňovaný agregát, který v sérii nabízí výkon 84 koní. Po změně software disponuje Smart výkonem 104 koní, což stačí na pokoření stovky pod 10 sekund a dosažení, na Smart ohromné, rychlosti 180 km/h.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lorinser ForTwo

 

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 41 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 66 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků