Lorinser ForTwo: malý divoch

Dvorním ladičem vozů automobilky Smart je bezesporu Brabus. To ovšem neznamená, že ostatní nemohou ukázat co umí.
Lorinser ForTwo: malý divoch

Malý Smart ForTwo je typickým městským autem. Vše je cíleno na minimalizaci vnějších rozměrů, aby se mohl tento vůz ladně pohybovat po městě a neměl problémy s parkováním. Z tohoto důvodu jsou nějaké sportovní ambice téměř nulové. Ovšem tento názor nemají všichni.

Lorinser, známý to tuner všeho od Mercedesu, představuje svůj vlastní Smart ForTwo, který dostal jak nový body kit v podobě upraveného předního nárazníku, nových kol a dekorací, tak i novou porci výkonu.

Po stránce výkonu pak má Lorinser připraveny dvě úpravy a to pro základní motor, u něhož došlo k navýšení ze sériových 60 koní na 70 koní a úpravu pro přeplňovaný agregát, který v sérii nabízí výkon 84 koní. Po změně software disponuje Smart výkonem 104 koní, což stačí na pokoření stovky pod 10 sekund a dosažení, na Smart ohromné, rychlosti 180 km/h.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lorinser ForTwo

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků