Lorinser C-Klasse: agresivní elegance

Máme tu první fotografie vyladěného Mercedesu třídy C nové generace. A ne ledajaké, úprav se chopil známý Lorinser.
Lorinser C-Klasse: agresivní elegance

Dnes se nedozvíme přesná čísla upravených motorů, na to je ještě moc brzo. Lorinser ovšem zveřejnil fotografie, které jasně ukazují, jak bude jejich nové céčko s úpravami vypadat. A třeba říct, že vůbec ne špatně.

Již na první pohled působí vůz agresivněji než sériová provedení. Může za to nový přední nárazník s většími nasávacími otvory a chybět nemůžou ani (pro Lorinser tak typické) kulaté mlhovky.

Boční siluetu vozu dotvářejí rozšířené boční prahy a blatníky – za těmi předními najdeme výdechy horkého  vzduchu od motoru a brzd. Nádherná jsou i hliníková kola, které budou v nabídce v devatenácti- i dvacetipalcovém provedení.

Je ale třeba přiznat, že záď vozu za ostatními partiemi trochu zaostává. Její ztvárnění je již poněkud nudnější a člověk ne až tolik zainteresovaný by ji od sériové podoby možná ani nerozeznal. Ale jeden poznávací prvek tu je – dvojice koncovek výfuku nezvyklého tvarování. Ty jsou velmi dobře zakomponovány do zadního nárazníku, takže nepůsobí vůbec rušivě.

Nabídku motorů prozatím Lorinser nezveřejnil, ale podle našich informací nebudou chybět ani dieselové agregáty, které se v poslední době těší neustále věší oblibě i ze strany tuningu. Nechejme se překvapit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lorinser C-Klasse

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 33 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 64 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků