Lorinser C-Klasse: agresivní elegance

Máme tu první fotografie vyladěného Mercedesu třídy C nové generace. A ne ledajaké, úprav se chopil známý Lorinser.
Lorinser C-Klasse: agresivní elegance

Dnes se nedozvíme přesná čísla upravených motorů, na to je ještě moc brzo. Lorinser ovšem zveřejnil fotografie, které jasně ukazují, jak bude jejich nové céčko s úpravami vypadat. A třeba říct, že vůbec ne špatně.

Již na první pohled působí vůz agresivněji než sériová provedení. Může za to nový přední nárazník s většími nasávacími otvory a chybět nemůžou ani (pro Lorinser tak typické) kulaté mlhovky.

Boční siluetu vozu dotvářejí rozšířené boční prahy a blatníky – za těmi předními najdeme výdechy horkého  vzduchu od motoru a brzd. Nádherná jsou i hliníková kola, které budou v nabídce v devatenácti- i dvacetipalcovém provedení.

Je ale třeba přiznat, že záď vozu za ostatními partiemi trochu zaostává. Její ztvárnění je již poněkud nudnější a člověk ne až tolik zainteresovaný by ji od sériové podoby možná ani nerozeznal. Ale jeden poznávací prvek tu je – dvojice koncovek výfuku nezvyklého tvarování. Ty jsou velmi dobře zakomponovány do zadního nárazníku, takže nepůsobí vůbec rušivě.

Nabídku motorů prozatím Lorinser nezveřejnil, ale podle našich informací nebudou chybět ani dieselové agregáty, které se v poslední době těší neustále věší oblibě i ze strany tuningu. Nechejme se překvapit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lorinser C-Klasse

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků