Lišty pro registrační značky s modrým pruhem EU v prodeji

Existují dvě možnosti, jak legálně vlastnit modrý pruh se znakem EU na registrační značce. Buď máte to štěstí a patříte do regionu, kde se již tyto značky novým vozům vydávají (Praha), nebo si musíte pořídit speciální plastovou lištu pod značku, jejíž součástí tento modrý pruh je. Samolepky nejsou povoleny a můžete za ně být policií pokutováni.

Až dosud ale takové lišty nebyly v prodeji. Podle iDNES je ale právě teď začala jistá jíčínská firma prodávat. Lišty dostaly atest a měli byste je najít na benzinkách, v prodejnách autodoplňků apod. Lišta je legální, takže vám za ni nikdo nemůže udělit pokutu.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků