Lifan 320: Mini po čínsku

Na počátku letošního roku byla představena předprodukční verze nového malého čínského mini s názvem Lifan. Nyní přichází verze produkční, která se ovšem od té předchozí liší jenom v detailech.

Malý prcek, který se inspiroval u britského Mini, se stal terčem i vlastníka této značky, automobilky BMW. Právě na podobnost ukazovala automobilka již při představení studie, ovšem jak se zdá, nic s tím nenadělala.

Lifan 320, jak se malý prcek bude jmenovat, je prozatím určen jen pro čínský trh, ale zvažuje se zahájení prodejů i v jiných státech. O pohon vozu se stará čtyřválec o objemu 1,3 litru s výkonem 90 koní a ve výbavě lze najít všechny základní prvky komfortu a bezpečnosti.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lifan 320
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků