LG: „mobil“ ve zpětném zrcátku auta

Na 3GSM kongresu, výstavě věnované mobilním komunikacím, představila společnost LG zajímavou vychytávku: zpětné zrcátko do auta alias bezdrátové bluetooth handsfree. Přímo na zrcátku se zobrazuje číslo nebo jméno volajícího, součástí zrcátka jsou i běžné ovládací prvky jako tlačítka pro zvednutí a položení hovoru a vytočení čísla, nechybí také mikrofon a reproduktor. Zkrátka plně funkční handsfree v originálním balení. 

Zrcátko může být nabíjeno přímo z elektrické sítě automobilu nebo z akumulátoru. Ten udrží zrcátko naživu 150 hodin v pohotovostním stavu a sedm hodin při hovoru. Firma bohužel neuvedla, zda jde jen o ukázku možností či zda se zrcátko dostane také do prodeje.

Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků