LG: „mobil“ ve zpětném zrcátku auta

Na 3GSM kongresu, výstavě věnované mobilním komunikacím, představila společnost LG zajímavou vychytávku: zpětné zrcátko do auta alias bezdrátové bluetooth handsfree. Přímo na zrcátku se zobrazuje číslo nebo jméno volajícího, součástí zrcátka jsou i běžné ovládací prvky jako tlačítka pro zvednutí a položení hovoru a vytočení čísla, nechybí také mikrofon a reproduktor. Zkrátka plně funkční handsfree v originálním balení. 

Zrcátko může být nabíjeno přímo z elektrické sítě automobilu nebo z akumulátoru. Ten udrží zrcátko naživu 150 hodin v pohotovostním stavu a sedm hodin při hovoru. Firma bohužel neuvedla, zda jde jen o ukázku možností či zda se zrcátko dostane také do prodeje.

Klepněte pro větší obrázek

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 15 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků