LG: „mobil“ ve zpětném zrcátku auta

Na 3GSM kongresu, výstavě věnované mobilním komunikacím, představila společnost LG zajímavou vychytávku: zpětné zrcátko do auta alias bezdrátové bluetooth handsfree. Přímo na zrcátku se zobrazuje číslo nebo jméno volajícího, součástí zrcátka jsou i běžné ovládací prvky jako tlačítka pro zvednutí a položení hovoru a vytočení čísla, nechybí také mikrofon a reproduktor. Zkrátka plně funkční handsfree v originálním balení. 

Zrcátko může být nabíjeno přímo z elektrické sítě automobilu nebo z akumulátoru. Ten udrží zrcátko naživu 150 hodin v pohotovostním stavu a sedm hodin při hovoru. Firma bohužel neuvedla, zda jde jen o ukázku možností či zda se zrcátko dostane také do prodeje.

Klepněte pro větší obrázek

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků