LG: „mobil“ ve zpětném zrcátku auta

Na 3GSM kongresu, výstavě věnované mobilním komunikacím, představila společnost LG zajímavou vychytávku: zpětné zrcátko do auta alias bezdrátové bluetooth handsfree. Přímo na zrcátku se zobrazuje číslo nebo jméno volajícího, součástí zrcátka jsou i běžné ovládací prvky jako tlačítka pro zvednutí a položení hovoru a vytočení čísla, nechybí také mikrofon a reproduktor. Zkrátka plně funkční handsfree v originálním balení. 

Zrcátko může být nabíjeno přímo z elektrické sítě automobilu nebo z akumulátoru. Ten udrží zrcátko naživu 150 hodin v pohotovostním stavu a sedm hodin při hovoru. Firma bohužel neuvedla, zda jde jen o ukázku možností či zda se zrcátko dostane také do prodeje.

Klepněte pro větší obrázek

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků