Lexus RX v extravagantní edici ve stylu Beatles

Když se spojí dvě ikony různých oborů, může to pro oba znamenat velký přínos. Lexus a britský zpěvát legendárních Beatles, Paul McCartney, uzavřeli dohodu o sponzorství. Lexus se stal oficiálním sponzorem Paulova turné a za odměnu získal možnost udělat edici svého vozu se jménem a odkazem na tohoto zpěváka. Lexus RX 400h dostal airbrushový kabát s bass kytarou. V interiéru je hlavní dominantou řadička automatické převodovky v retro stylu mikrofonu. Mimo tyto dvě dominanty dostane edice "Paul McCartney" také specifické čalounění sedaček ve stylu zesilovače VOX. Cena modelu zatím není známa, stejně jako to, zda bude dostupný i na českém trhu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků