Lexus představí čistě hybridní model

Japonský Lexus patří bezesporu k průkopníkům hybridních pohonů a v celosvětovém měřítku je také lídrem v prodejích. Každopádně až doposud nabízí zákazníkům modely, u kterých si jde vybrat buď benzínovou verzi, nebo hybridní, ale toto se má změnit.

O tom, že Lexus hybridům věří, hovoří fakt, že vedení automobilky oznámilo, že příští rok v lednu, na autosalonu v Detroitu představí první luxusní sedan, který bude prodáván pouze jako hybrid.

Podrobnosti o voze nejsou známy, protože automobilka žádné detaily neprozradila. Zatím tedy můžeme jen spekulovat, kam se případný model zařadí svým zaměřením, protože současné modely v podstatě pokrývají kompletní spektrum od střední třídy až po luxusní limuzíny.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků