Lexus představí čistě hybridní model

Japonský Lexus patří bezesporu k průkopníkům hybridních pohonů a v celosvětovém měřítku je také lídrem v prodejích. Každopádně až doposud nabízí zákazníkům modely, u kterých si jde vybrat buď benzínovou verzi, nebo hybridní, ale toto se má změnit.

O tom, že Lexus hybridům věří, hovoří fakt, že vedení automobilky oznámilo, že příští rok v lednu, na autosalonu v Detroitu představí první luxusní sedan, který bude prodáván pouze jako hybrid.

Podrobnosti o voze nejsou známy, protože automobilka žádné detaily neprozradila. Zatím tedy můžeme jen spekulovat, kam se případný model zařadí svým zaměřením, protože současné modely v podstatě pokrývají kompletní spektrum od střední třídy až po luxusní limuzíny.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 33 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 64 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků