Lexus potvrdil vznik svého supersportovního modelu

Automobilka Lexus definitivně potvrdila, že bude vyrábět svůj vlastní sportovní model. Ten bude vycházet z konceptu LF-A, který jsme vám před nedávnem představili (celá zpráva). Nový supersportovní model bude uveden jak ve verzi coupé, tak v otveřené verzi roadster. Pod kapotou se objeví desetiválec o objemu pět litru s výkonem 500 k. Dle vyjádření Lexusu bude tento vůz konkurencí pro Mercedes SL, Porsche 911 nebo BMW M6 s tím, že bude vypadat a chovat se daleko agresivněji, než tito konkurenti. Nový sporťák by se měl objevit na trhu v roce 2007 s cenou okolo 2 900 000 Kč za verzi coupé a přes 3 000 000 Kč ve verzi roadster.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 20 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků