Lexus LS600h, hybridní zabiják evropských dvanáctiválců

Automobilka Lexus přichystala pro drsné milovníky hybridních vozů opravdovou lahůdku. V blízké době představí nový model s dvanáctiválcovým šestilitrem, který bude spojen s tradičním hybridním pohonem. Díky kombinace benzínového motoru a elektromotoru bude dosahovat větších výkonů, než prestižní značky jako je Audi se svým modelem A8 W12, nebo BMW s modelem 760i. Výhodou tohoto modelu pak bude kombinovaná spotřeba na úrovni benzinových šestiválců, což je jistě příjemné a hlavně přínosné pro životní prostředí. Novinka by se měla objevit na trhu v průběhu roku 2007 za cenu okolo 80 tis. dolarů.
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků