Lexus LS600h, hybridní zabiják evropských dvanáctiválců

Automobilka Lexus přichystala pro drsné milovníky hybridních vozů opravdovou lahůdku. V blízké době představí nový model s dvanáctiválcovým šestilitrem, který bude spojen s tradičním hybridním pohonem. Díky kombinace benzínového motoru a elektromotoru bude dosahovat větších výkonů, než prestižní značky jako je Audi se svým modelem A8 W12, nebo BMW s modelem 760i. Výhodou tohoto modelu pak bude kombinovaná spotřeba na úrovni benzinových šestiválců, což je jistě příjemné a hlavně přínosné pro životní prostředí. Novinka by se měla objevit na trhu v průběhu roku 2007 za cenu okolo 80 tis. dolarů.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků